AMD Ryzen 7000 serisindeki her bir CPU, en yeni bilgisayar oyunlarının gereksinimlerini ve daha fazlasını fazlasıyla karşılayabilir; bu da, bilgisayarınızın işlemci gücünü yükseltmek istiyorsanız bu modelleri harika seçenekler haline getirir. Daha fazla performans her zaman memnuniyetle karşılansa da, artık her Zen 4 çipi, bu işlemcilerin neler yapabileceğini sergilemeye yardımcı olması gereken Star Wars Jedi: Survivor’ın ücretsiz bir kopyasıyla birlikte geliyor.

Bu paketin promosyon dönemi şu andan itibaren 1 Nisan 2023’e kadar devam ediyor, dolayısıyla Star Wars Jedi: Survivor çıkış tarihinden sonra aksiyon-macera oyununu oyunun bir parçası olarak alıp almamanın daha iyi olup olmadığına karar vermek için birkaç haftanız olacak. bir yükseltme. Sadece satın alıp almadığınızı iki kez kontrol ettiğinizden emin olun. katılan perakendecilerin listesi herhangi bir şey satın almadan önce.

Sisteminiz için hangi işlemcinin doğru olduğundan emin değilseniz, genellikle daha pahalı seçenekler yerine AMD Ryzen 7600X’i almanızı öneririz. Ham performans açısından en iyi oyun CPU’su olmadığını söylemek doğru olsa da, ekstra çekirdeğe ihtiyaç duyan yaratıcı bir profesyonel değilseniz, daha pahalı kardeşlerinden çok daha fazla değer sunar.

Donanımınızın Star Wars Jedi: Survivor sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol etmeyi unutmayın, isteyeceğiniz son şey GPU, RAM veya diğer özelliklerin yetersiz kalmasıdır. Her iki durumda da, sisteminizde bir AMD Ryzen 7000 serisi işlemci ile Cal ve BD-1’in bir sonraki maceralarına katılmaya hazır olacaksınız.oyun-2