karabalıkalternatif tarih birinci şahıs nişancı oyununun geliştiricisi atomik kalpoyunun altın madalya kazandığını duyurdu.

Yakın tarihli bir tweet’te stüdyo haberi açıkladı ve ortaklarına ve oyunun yapımında yer alan herkese teşekkür etti.

Size Atomic Heart’ın ALTIN ​​olduğuna dair inanılmaz bir haber vermek istiyoruz. Ortaklarımıza ve bu heyecan verici projede yer alan herkese teşekkürler! Ve her şeyden önce, bizimle kaldığınız ve Atomic Heart’ı desteklediğiniz için hepinize teşekkür ederim. 21 Şubat’ta oynarken seni görmek için sabırsızlanıyorum!

Atomic Heart, Sovyetler Birliği’nin gücünün zirvesindeyken alternatif bir gerçeklikte geçiyor, Atomic Heart, 3826 adlı çok gizli bir tesisi araştıran ajan P-3 adlı bir kahramanı konu alıyor. P-3’ün neyin yanlış gittiğini ve tesis üyeleriyle neden tüm temasın kesildiğini araştırmak için oraya gönderildiğini biliyoruz.

Atomic Heart, 2023’ün (ve 2019’un) en çok beklediğim oyunlarından biri. Alternatif tarih ve komik Sovyet tasarımları dikkatimi çekiyor ve kampanya hakkında bildiğim kadarıyla kulağa eğlenceli geliyor. Tamamen BioShock havası var ve bunu dört gözle bekliyorum.

Atomic Heart, 21 Şubat 2023’te PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’de çıkıyor. Siz de oyunu oynamak için sabırsızlanıyor musunuz?

Daha fazla Atomik Kalp haberi mi arıyorsunuz? Seni koruduk.

Atomic Heart, PS5 ve Xbox Series X’te (theouterhaven.net) 4K/60FPS’de Çalışır

oyun-4