Capcom yeni yayınladı sokak dövüşçüsü 6 oynanış görüntüleri, bu sefer iki Street Fighter ailesi, Dhalism ve Deejay arasında. Tanrım, Capcom, Marsia ve Manon arasındaki son oyun çekimlerinin üzerinden 24 saat bile geçmedi… Böyle devam et.

Bu maç, bu karakterlerin her ikisinin de nasıl oynadığının mükemmel bir göstergesidir, ancak serinin hayranları muhtemelen her ikisinin de geçmiş enkarnasyonlarına benzediğini fark edeceklerdir. Dhalism, uzuvları ve çeşitli ateşe dayalı saldırılarıyla hala bir orta ekran bölgesidir, Deejay da kendi başına bir bölgedir. Bu maç sırasında, Deejay’in artık atış yapmaktan çok mutlu olan rakipleri kandırmak için kullanılabilecek bir atış numarasına sahip olduğunu fark ettim.

Eminim Deejay hayranları, karakterin Street Fighter 3 ve Street Fighter 5’te yokluğundan sonra nihayet geri döndüğü için mutlu olacaklardır.

Müzik aynı olmasa da gösterilen sahne, Deejay’in sahnesinin güncellenmiş bir versiyonudur. Barın üzerinde Deejay’in adı olmasa da, üzerinde “Maximum” kelimesi var, Super Street Fighter II: The New Challengers çıkışında Deejay’in pantolonunun yanından aşağı inen ifade buydu. Ayrıca Deejay’in kazanan pozunda kullanacağı marakasları da içeriyor.

Aşağıdaki oynanış görüntülerine göz atın.

Street Fighter 6, 6 Haziran 2023’te piyasaya çıkacak ve PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve PC’de (Steam) satışa sunulacak. Capcom dövüşçüsü çapraz oyunu içerecek, böylece yalnızca PlayStation ve PC’ye özel bir ilişki olan Street Fighter 5’in önceki sürümünün aksine tüm platformlar birbirine karşı oynayabilecek.oyun-4