Sayfası kaybolmadan önce, hayatta kalma oyunu ve zombi nişancı oyunu The Day Before, küresel Steam dilek listesi tablosunda iki numaraydı. Şimdi, gerçekçi görünen çok oyunculu oyun hala Valve’ın vitrininde yokken, geliştirici Fntastic, The Day Before çıkış tarihinin ve bize vaat edilen “ham oyun” görüntülerinin yeniden erteleneceğini söylüyor – çünkü görünüşe göre başka bir kişi zaten ticari markaya sahip. oyunun adı.

The Day Before başlangıçta Mart ayında piyasaya sürülecekti. Ancak Fntastic’ten yapılan açıklamada, oyunun çıkış tarihinin Kasım ayına ertelendiği belirtildi.

Geliştirici, “Sevgili hayranlar” diye yazıyor. “Yayınlanmadan hemen önce Steam, The Day Before isminden dolayı özel bir kişinin talebi üzerine oyun sayfamızı engelledi. Bildiğiniz üzere oyunumuz Ocak 2021’de duyurulmuştu. Duyuru yapıldığı tarihte The Day Before oyun markası mevcuttu. Oyunun duyurulmasından sonra adı geçen şahıs, The Day Before oyununun Amerika Birleşik Devletleri’nde ticari markasını tescil ettirmek için bizden önce bir başvuru formu doldurdu.”

Fntastic daha sonra, “The Day Before” için 21 Mayıs 2021’de dosyalanmış bir patenti gösteren Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Ticari Marka Ofisi kayıtlarının bağlantısını paylaşır. Nihai ticari marka 1 Kasım 2022 için tescillidir ve Sun Jae Lee adlı bir kişiye aittir. belgeler Seul, Güney Kore’de yaşıyor.

“Önceden iddiaların varlığından haberdar değildik. [sic]”diyor Fntastic. “Bunu ancak 19 Ocak 2023’te kendisinden bir şikayet ve kendisiyle iletişime geçme talebi aldığımızda öğrendik. Şimdi tüm koşulları öğrendik [sic] olayı çözeceğiz ve kesinlikle her şeyi çözeceğiz.”

Geçen hafta, 2021’den beri The Day Before’ın oyun içi görüntülerini gösteren birkaç fragman yayınladıktan sonra Fntastic, hayatta kalma nişancı oyununun “ham oynanış görüntülerini” açıklamaya hazırlandığını söyledi. Stüdyo şimdi oyunun tam lansmanının yanı sıra bunun ertelendiğini söylüyor.

“Daha önce bu ayın sonlarında uzun bir oyun videosu yayınlamayı planlamıştık, ancak önce bu sorunu halletmemiz gerekecek.” diyor. “En kısa sürede bir video yayınlayacağız.”

Fntastic daha sonra The Day Before’ın 10 Kasım’a kadar ertelendiğini doğruladı ve “mümkün olan en iyi oyunu çıkardığımızdan emin olmak istiyoruz” dedi. Bu yazı itibariyle, The Day Before Steam’in sayfası geri yüklenmedi.

The Day Before’ın bıraktığı boşluğu doldurmak istiyorsanız, diğer en iyi oyunlardan bazılarına göz atın. Ayrıca bazı harika çok oyunculu oyunları veya PC’deki en iyi zombi oyunlarını da beğenebilirsiniz.

oyun-2