orta sınıf Galaxy M53 5G, çok uzak olmayan bir gelecekte bir devam filmi almak üzere. Yakın zamanda sızdırılan Samsung Galaxy M54 5G, öncekinden çok daha iyi görünen bir cihaz gibi görünüyor, ancak şu anda sahip olduğumuz sızan bilgilere dayanarak teknik özellikler o kadar da gelişmemiş gibi görünüyor.

Galaxy M54 5G’yi hemen hemen her açıdan gösteren yeni bir render seti, az önce çevrimiçi olarak ortaya çıktı. MySmartFiyat. Yeni model, hantal kamera adasını göze daha hoş gelen dikey bir düzenlemeyle değiştiriyor. Kameranın yeni konumlandırılması da mümkün çünkü Galaxy M54 5G üçlü bir kuruluma sahipken önceki modelde dört kamera bulunuyordu.

Ön tarafta, her iki Galaxy M serisi telefon da özçekim kamerasını barındıran üst merkezde bir delik ile geldiğinden hiçbir şey değişmedi. Genel tasarım biraz daha temiz görünse de, telefonun muhtemelen selefi gibi çok ince çerçeveleri var.

Gerçek özelliklere gelirsek, elimizdeki tek bilgi Geekbench’teki bir listeden geldiği için konuşacak çok şey yok. SM-M546B model numarasına sahip akıllı telefon, 2023’te beklenecek bir şey olan Android 13’ü çalıştırırken görüldü.

Bildiğimiz diğer özellikler, Samsung s5e8835 olarak gösterilen yonga seti. Tahmin oyunu oynayacaksak, bu muhtemelen en azından Geekbench listesine göre en az 8GB RAM ile birleşecek olan Samsung’un Exynos 1380 işlemcisidir.

Samsung’un Galaxy M54 5G’yi ne zaman tanıtmayı planladığına dair bir bilgi yok, ancak Galaxy M53 5G gibi başlangıçta Hindistan’da piyasaya sürüleceğini söylemek güvenli. Fiyat söz konusu olduğunda, muhtemelen selefiyle aynı miktarda satılacak, bu nedenle fiyatın 350 € / 31.000 INR civarında olmasını bekleyin.telefon-1