Henüz tüm yenilerin sayısını kaybettiniz mi ve eski Galaxy telefonlar ve üst düzey, orta sınıf ve düşük kaliteli özelliklere sahip tabletler Samsung, son birkaç ay içinde yeni bir işletim sistemi sürümüne yükseltti mi? Sahip olduğumuzu biliyoruz, ancak ne kadar karmaşık olursa olsun bu şeyleri takip etmek bizim işimiz.

Elbette, Android 13 piyasaya sürülmesi bazı pazarlarda diğerlerinde olduğu kadar hızlı olmasa da, hiç kimse şu anda dünyanın en iyi akıllı telefon üreticisi ve iki numaralı tablet satıcısı tarafından yürütülen mükemmel yazılım desteği çalışmasından şikayet etmiyor.
Örneğin Amerika’da birçok Galaxy S20 FE 5G ve Galaxy A51 kullanıcısı “uluslararası” muadillerinden çok daha uzun süre bekletildi, ancak bekleyişin artık sona erdiği bildirildi için her iki cihaz ilgili ABD kilidi açılmış varyantlarında.
Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesi özellikle daha yaşlı ve daha alçakgönüllü kişiler için önemlidir. 2019’un sonlarında Android 10 önceden yüklenmiş olarak ticari olarak piyasaya sürülen Galaxy A51, yani bu, büyük işletim sistemi promosyonları açısından neredeyse kesinlikle orta seviye yazılım destek yolunun sonu.
Aynısı üst düzey (ish) için doğru olabilir veya olmayabilir. 2020 sonbaharında gün ışığına çıkan S20 Fan Sürümü, kutudan çıktığı haliyle tamamen aynı Android 10 sürümünü çalıştırıyordu. Snapdragon 865 ile güçlendirilmiş ahize “en az” üç büyük güncellemeyi garantiledi ve nasıl görüneceğini gördük. Samsung, politikalarını sürekli olarak geliştiriyor ve genellikle yazılım vaatlerini fazlasıyla yerine getiriyor; gelecek yıl bu zamanlarda Android 14’e dördüncü bir sıçrama büyük olasılıkla olasılıklar dahilinde.

Bu arada, tüm dünyada ABD’de kilidi açılmış Galaxy S20 FE 5G ve Galaxy A51 4G birimlerinize yavaş yavaş kablosuz olarak ulaşan tamamen devasa yeni eklentiler, kullanıcı arabirimi ince ayarları, performans, iyileştirmeler ve güvenlik yamaları koleksiyonunun keyfini çıkarmanız gerektiği açıktır. ulus.

Bu güncellemede yer alan hayat değiştiren yeni özellikleri tam olarak vurgulayamıyoruz, ancak büyük bir grup küçük iyileştirme genellikle bir dünya fark yaratabilir.telefon-1