Amazon, 5. Nesil Echo Dot (en son sürüm) akıllı hoparlörü şu anda normal fiyatının yarısına satıyor ve sadece 25 dolara getiriyor! Bu harika indirim sadece bugün için geçerli olacak, bu yüzden kendinize bir tane almayı düşünüyorsanız, şimdi harekete geçme zamanı. Aksi takdirde, aynı teklifi almak için muhtemelen Amazon Prime Day gelene kadar beklemeniz gerekir.

Bu saçma sapan iyi anlaşmayı buradan alın:

Bu küçük akıllı hoparlör, Amazon’un akıllı AI asistanı Alexa’yı destekler, yani Echo Dot’u sesinizle tamamen kontrol edebilirsiniz. Alexa’yı kullanarak diğer bağlı akıllı ev cihazlarını kontrol edebilirsiniz. Örneğin, odaya girdiğinizde aydınlatmayı veya sıcaklığı otomatik olarak değiştirecek veya TV ve hoparlörleri açacak rutinler oluşturabilirsiniz. Tabii ki, Alexa’dan Echo Dot aracılığıyla herhangi bir tür içeriği oynatmasını da isteyebilir veya sadece sesinizi kullanarak ihtiyacınız olan bir şey için alışveriş yapabilirsiniz.

Bu anlaşmayla ilgili biraz garip olan şey, Amazon’un web sitesinde değil, Best Buy’da yer alması. Ayrıca, yalnızca Kömür siyahı renk varyantının bu %50’lik fiyat indiriminden yararlandığını, diğer ikisinin – Glacier White ve Deep Sea Blue – 50 $’lık normal fiyatlarına gittiğini belirtmekte fayda var. Bu, görünür bir saatle gelmeyen Echo Dot sürümüdür, ancak yine de Alexa’ya her zaman saatin kaç olduğunu sorabilirsiniz.

Best Buy’ın bu sıcak teklifi yalnızca 26 Ocak 01:00 ET’ye kadar geçerli olacak, bu nedenle Amazon’un Echo Dot’unun en son sürümü gibi harika bir akıllı ev hoparlörüne gülünç derecede az para harcama fırsatını kaçırmadığınızdan emin olun. Yukarıda belirtilen tüm akıllı özelliklerin yanı sıra, ses kalitesi de eğlenceniz için oynamak isteyebileceğiniz her şeyin keyfini çıkarmak için fazlasıyla iyi.telefon-1