AMD Ryzen 7000 yongası, AMD’nin en yeni ve en iyisidir. 5nm işlem yonga seti, yeni bir bilgisayar kurmak veya mevcut bilgisayarlarını yükseltmek isteyenler için harika bir seçimdir – ancak yükseltmek için yeni bir ana karta ihtiyacınız olacaktır.

Ve bir tane almak için daha iyi bir zaman olmamıştı. Şu anda, ne zaman Amazon’da seçili AMD Ryzen 7000 CPU’ları satın alın (yeni sekmede açılır) veya Newegg’den seçili AMD Ryzen 7000 CPU’ları satın alın (yeni sekmede açılır) yaklaşan Electronic Arts oyunu Star Wars Jedi: Survivor’ın ücretsiz bir kopyası için kullanılabilecek bir kupon kodu alacaksınız. Bu oyun, hit oyun Star War Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğinde ve Cal Kestis’in Cumhuriyet’in düşüşünden sonraki yolculuğuna devam edecek gibi görünüyor.

Kupon kodunuzu aldıktan sonra, sadece gitmeniz gerekiyor AMD Ödülleri (yeni sekmede açılır) ve hesabınıza giriş yapın ve ardından oyunun ücretsiz bir Windows işletim sistemi kopyası için kullanabilirsiniz. Kuzey Amerika’da bulunmayanlarınız için bu promosyon küresel bir promosyondur. Lütfen göz atın AMD’nin katılımcı perakendeciler listesi (yeni sekmede açılır) bölgenizde hangi mağazaların uygun olduğunu görmek için

AMD, Eylül ayında Ryzen 7000 serisini piyasaya sürdü ve bu, onlar için şimdiye kadar gördüğümüz en iyi promosyon olabilir. Özellikle beri Amazon’da Ryzen 5 7600X (yeni sekmede açılır) ücretsiz bir oyunla gelmesine ek olarak şu anda 299 $ liste fiyatının altında.

Ryzen 7000 serisi, 5 nanometrelik bir işleme dayalı ilk masaüstü yongalarıdır. AMD, çiplerin tek iş parçacıklı performans açısından 6000 serisine göre %29 ve oyun performansı açısından %35 daha iyi olduğunu iddia ediyor. Ryzen 9 7950X, V-Ray kıyaslama testinde Intel i9-129000K’den watt başına %47 daha iyi performans gösterdiği için Intel çiplerine karşı da iyi durumdalar.

Unutmayın, en iyi yanı yeni bir CPU almak bile olmayabilir – ayrıca ücretsiz bir oyun alırsınız. Star Wars Jedi: Survivor, Star Wars Jedi: Fallen Order’ın merakla beklenen devam oyunudur ve 2023’ün en çok beklenen 11 oyunumuzdan biridir. zaten bu oyunu oynamayı planlıyordun.

AMD’ler tüm şartlar ve koşullar (yeni sekmede açılır) promosyonun 24 Ocak – 1 Nisan 2023 tarihleri ​​arasında geçerli olduğunu ve AMD Rewards’da Star Wars Jedi: Survivor kodunuzu kullanmak için 6 Mayıs 2023’e kadar vaktiniz olduğunu belirtin. Yani biraz zamanınız var ama çok fazla beklemeyin — bazı modeller şimdiden ikinci siparişte ve diğerleri hızla satılıyor.

Star Wars Jedi: Survivor promosyonuna uygun CPU’ların listesi aşağıdadır. AMD (yeni sekmede açılır):

 • AMD Ryzen 9 7950X
 • AMD Ryzen 9 7900X
 • AMD Ryzen 9 7900
 • AMD Ryzen 7 7700X
 • AMD Ryzen 7 7000
 • AMD Ryzen 5 7600X
 • AMD Ryzen 5 7600

Ücretsiz oyun içeren AMD Ryzen 7000: Nasıl kullanılır?

AMD Ryzen 7000 serisi xinci Star Wars Jedi: Survivor paketini başarıyla satın almak için gereken adımlar aşağıdadır:

 • Katılımcı bir satıcıya gidin. Kuzey Amerika’da bunun anlamı Amazon (yeni sekmede açılır) veya Newegg (yeni sekmede açılır).
 • Uygun bir CPU satın alın. Ürün sayfası, promosyon için uygun olup olmadığını söyleyecektir (kontrol ettik).
 • Uygun bir CPU satın aldıktan sonra, Star Wars Jedi: Survivor için benzersiz bir kupon kodu almalısınız.
 • AMD Rewards’a gidin ve hesabınıza giriş yapın (yeni sekmede açılır).
 • Benzersiz kupon kodunu girin ve formu AMD Rewards sayfasında gönderin.
 • AMD, uygun CPU’nun PC’nizde kurulu olduğunu doğrulamanızı isteyebilir. Öyleyse, Star Wars Jedi: Survivor için benzersiz kupon kodunun başarıyla kullanılmasını tamamlamak için bir doğrulama aracı indirip yüklemeniz istenecektir.
 • Daha fazla bilgi için AMD’nin tüm hüküm ve koşullarına bakın. Star Wars paket promosyonu (yeni sekmede açılır).genel-26