Media Markt ve Saturn’ün Tom ve Jerry gibi olması artık tarih oldu ve iki elektronik devi bir süredir ortak. Bu yıldan beri bu, farklı teklifler için çok sayıda teklif aldığınız mevcut WSV gibi çeşitli indirim kampanyalarının bir arada yer aldığı anlamına da geliyor. Bazı ilginç olanları seçtik ve bu makalede size sunuyoruz.

“Wahnsinns Schnellverkauf” veya kısaca WSV, Media Markt ve Saturn’de yararlanabileceğiniz yıllık indirim kampanyalarından biridir. Çok çeşitli elektronik ürünlerde sayısız indirim alırsınız, ancak her teklif doğrudan buna değmez. Çünkü iki satıcı, fiyatları cihazların bağlayıcı olmayan tavsiye edilen perakende satış fiyatından indirir, bu da bazı iyi fırsatlar yaratır, ancak bu tüm teklifler için geçerli değildir.

Bavulumuzdaki çeşitli fiyat karşılaştırma araçlarıyla en ilginç fırsatları araştırdık ve bu tekliflerden beşini aşağıda size sunuyoruz. Elbette portföy çok daha çeşitlidir ancak çok daha pahalı bir cihaza karar vermeden önce mutlaka fiyatlarına göz atmalısınız.

WSV’nin en iyi fırsatları

Köprü dahil Philips Hue Play ışık çubuğu ikili paketi

Philips Hue Color & Ambiance Lightbar, üreticiden uyumlu bir köprü ile ikili paket halinde başlar. Toplam 16 milyon olası renk ile evinizi aydınlatabilirsiniz. Ayrıca, birkaç akıllı ürün kullanıyorsanız ve bir ağ ağı kullanmak istiyorsanız, ışık çubuğu yeni akıllı ev standardı Matter ile uyumludur. Şu anda paketin tamamı için her zamanki 143,77 Euro yerine 109 Euro ödüyorsunuz.

JBL Şarj Temel 2

İyi bas performansı ve sofistike yüksek ve alçak sesleri ile JBL’nin Bluetooth kutusu, her türden müzik severleri kesinlikle iyi bir ruh haline sokacaktır. 20 saate varan pil ömrü ve yalnızca 930 gramlık düşük ağırlığıyla, bir sonraki bahçe partisinde güvenle DJ olarak görünebilirsiniz. Normalde hoparlörler için 112,32 Euro ödersiniz, ancak bunlar size yalnızca 89 Euro’ya mal olur ve böylece en iyi fiyatı elde edersiniz.

Western Digital BLACK D30 Oyun Sürücüsü

Özellikle aranızdaki konsol oyuncuları, konsollardaki depolama alanı ile sık sık uğraşmak zorunda kalıyor. Sorunu kontrol altına almak için bir SSD’ye yatırım yapmaya değer. Şu anda Black D30’u Western Digital’den Media Markt ve Saturn’de 69 Euro’luk mevcut en iyi fiyatla satın alabilirsiniz. 900 MB/sn’ye kadar optimize edilmiş hıza sahip ek sabit disk, normalde size çevrimiçi olarak 86,90 Euro’ya mal olur.

Onur X8

Honor X8 zaten oldukça ucuz bir orta sınıf. Özellikle işleme ve geniş ekran, Honor X8 testinde bizi tamamen ikna etmeyi başardı. WSV sırasında akıllı telefon için yalnızca 189 Euro ödersiniz. Cihaz Kara Cuma’da o kadar da ucuz değildi, bu yüzden burada da yeni bir en iyi fiyat var. idealo’ya göre bir sonraki en iyi teklif 191.90 euro.

MSI OPTIX G271CQPDE ekranı

MSI’ın 27 inçlik kavisli monitörü, yalnızca 1 ms’lik yanıt süresi ve WQHD çözünürlükle övünür. Özellikle PC oyuncuları, paralarının karşılığını alacaklar, ancak resim aynı zamanda ev ofisi veya dizi izlemek için çok iyi. Geniş görüş açısı, ekranın ikinci veya üçüncü monitör olarak da uygun olmasını sağlar. WSV’de cihaz size 299 Euro’ya mal oluyor ve böylece mevcut en düşük fiyatı elde ediyor. Web’deki bir sonraki en iyi teklif 364,73 Euro’dur.

işte onlar…

… Media Markt ve Saturn’den WSV 2023’ün en heyecan verici teklifleri. Daha önce de belirtildiği gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli teklifler var, ancak harekete geçmeden önce fiyatı çevrimiçi olarak önceden kontrol etmelisiniz. Bu beş teklifi sizin için zaten hallettik ve bunlardan güvenle yararlanabilirsiniz.

WSV hakkında ne düşünüyorsunuz? Kaçırdığımız başka heyecan verici teklifler keşfettiniz mi? Yorumlarda bize bildirin!



genel-27