bu Jura Dünyası üçleme üçüncü ve son filmle destansı bir sona ulaştı, Jurassic Dünya Hakimiyeti. olaylardan dört yıl sonra geçiyor. Düşmüş Krallık, dinozorlar artık Dünya’yı dolaşıyor ve insanlarla bir arada var olmak için mücadele ediyor. Owen Grady (Galaksinin Koruyucuları Chris Pratt) ve Claire Dearing (roketçiler Bryce Dallas Howard) gizlice Maisie Lockwood (Jurassic World: Yıkılmış Krallıklar Isabella Vaaz). Paralı askerler sonunda Blue olarak bilinen Velociraptor’un yavruları olan Maisie ve Beta’yı kaçırır ve evlatlık kızlarını bulmaya çalışırken Owen ve Claire’i saklandıkları yerden çıkmaya zorlar.

bu arada Dr. Alan Grant (Jurassic Parklar Sam Neil), Dr. Ellie Satler (Evlilik Hikayeleri Laura Dern) ve Dr. Ian Malcolm (Bağımsızlık Günleri Jeff Goldblum), genetiğiyle oynanmış çekirgeler kullanarak ABD’deki ekinleri yok etmekten sorumlu bir genetik şirketi olan Biosyn’i araştırmak için İtalya’ya gider. izlemekle ilgilenir misin hakimiyet? DT ekibi, aşağıdaki tüm akış bilgilerini size sunar!

Jurassic World Dominion’u nereden izleyebilirsiniz?

Jurassic Dünya Hakimiyeti artık Amazon Prime Video’da izlenebilir. hakimiyet Prime Video’ya geçmeden önce dört ay boyunca Peacock’ta izlenebiliyordu ve son dört aylık çalışma için Peacock’a geri dönmeden önce önümüzdeki 10 ay boyunca kalacak.

Prime Video, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli film ve şovlara sahiptir. Aboneler, aşağıdakiler gibi Amazon orijinal programlarını örnekleyebilir: Jack Ryan ve Güç Yüzükleri veya gibi eleştirmenlerce beğenilen filmlere göz atın On Üç Hayat ve Benim Polisim. Ek olarak, NFL taraftarları, NFL sezonu boyunca her Perşembe gecesi Perşembe Gecesi Futbolunu (TNF) izleyebilir.

Jurassic World Dominion aboneler için ne zaman yayınlanır?

Claire Dearing, Jurassic World Dominion'da bataklıkta saklanıyor

Jurassic Dünya Hakimiyeti dır-dir şimdi yayınlanıyor Amazon Prime Video’da.

Jurassic World Dominion’u Amazon Prime Video’da izleyin

Fiyatı ne kadar?

Prime Video, Amazon Prime üyeliğine dahildir. Amazon Prime’ın aylık 15 ABD doları veya yıllık 139 ABD doları maliyeti vardır. Amazon Prime’ın avantajlarını almakla ilgilenmiyorsanız ve yalnızca filmlere ve TV şovlarına erişmek istiyorsanız, Prime Video üyeliği aylık 9 ABD dolarıdır. Öğrenciler, ayda 8 dolardan veya yılda 69 dolardan daha düşük bir fiyata indirimli Amazon Prime üyeliği alabilirler.

Jurassic World Dominion izlemeye değer mi?

Jurassic World Dominion'dan bir sahnede bir çift velociraptor ormanda avlanıyor.

Rağmen hakimiyet en iyi film değil Jurassic Parkı destan, serinin bazı hayranlarını tatmin etmeye yetecek kadar aksiyon ve maceraya hâlâ sahip. Göre filmin günlük hattı“Dünya bir kez daha tarih öncesi avcıların egemenliğine girdiğinde, iki nesil kahraman, insanların ve dinozorların kaderini şekillendirmek için dünyayı kapsayan bir macera için birleşmelidir.”

Jurassic Dünya Hakimiyeti Aynı zamanda yönetmenliğini de üstlenen Colin Trevorrow tarafından yönetilmektedir. Jura Dünyası. Trevorrow, senaryoyu Trevorrow ve Derek Connolly’nin yazdığı bir hikayeden Emily Carmichael ile birlikte yazdı. Açık Çürük domates, Jurassic Dünya Hakimiyeti %77 izleyici puanıyla Tomatoometer’da %29’da oturuyor. Açık Metakritikfilmin Metascore’u 38 ve kullanıcı puanı 4.9’dur.

aktarım Jurassic Dünya Hakimiyeti Amazon Prime Video’da.
genel-19