Bazen, işte geçen uzun bir günün ardından kanepenize oturup televizyon izlemek istersiniz. Ve şimdi, bir Virgin Media O2 müşterisiyseniz ve Player, Mixit veya Mix TV paketi içeren bir TV hizmetiniz varsa, izleme deneyiminiz çok daha iyi olacaktır.

Taşıyıcının açıkladığı gibi Blog yazısı, Bu paketlere sahip TV müşterileri artık bir dizi popüler kanalı HD kalitesinde ekstra ücret ödemeden izleyebilirler. Ayrıca, kullanıcılar yükseltmeyi otomatik olarak alacaklar, böylece yeni kanalları edinmek için herhangi bir şey yapmaları gerekmeyecek.

Yükseltmeden sonra, Player veya Mixit paketine sahip müşteriler bu yedi pakete erişebilecek. HD kanallar: Film4 HD, More4 HD, E4 HD, ITVBe HD, ITV2 HD, ITV3 HD ve ITV4 HD.

Mix TV paketine sahip olanlar ise yedi değil 17 yeni kanalı HD kalitede izleyebilecekler. Yeni kanallar: E! HD, Sky Arts HD, Sky Comedy HD, Sky Crime HD, Sky Documentaries HD, Sky Max HD, Sky Nature HD, Sky News HD, Sky Showcase HD, Sky Sports Mix HD, Sky Sports News, Sky Witness HD, Sky Sci- Fi HD, Cartoon Network HD, TCM Filmleri HD, Nickelodeon HD ve National Geographic HD.

Virgin Media O2 blog gönderisinde ayrıca, Virgin TV 360 kutusuna sahip müşterilerin, SD’de TV programlarının kayıtları varsa, yeni HD kanalları aldıktan sonra dizi bağlantısını sıfırlamaları gerekebileceğini belirtiyor. Ayrıca Stream müşterileri, HD Stream’de standart olduğu için kanal yükseltmesini alamayacak.

Virgin Media O2’den memnunsanız ve operatör aracılığıyla yeni bir akıllı telefon satın almak istiyorsanız, web sitemizi ziyaret etmekten çekinmeyin. en iyi Virgin Media telefon fırsatları ve Bir akıllı telefonu büyük bir indirimle bulabileceğiniz en iyi O2 telefon fırsatları makaleleri. İngiltere’deki başka bir operatörle çalışıyorsanız ancak yine de yeni bir telefon almak istiyorsanız, sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. en iyi Tesco Cep telefonu fırsatları, en iyi iD Cep telefonu fırsatları, en iyi O2 telefon fiyatları, en iyi Üç telefon fırsatları, en iyi EE telefon fırsatları ve en iyi Giffgaff telefon fiyatları makaleleri.telefon-1