içeren dokunaklı haberleri biliyor musunuz? Bileğindeki EKG monitörlerinin yardımıyla hayatları kurtarılan akıllı saat sahipleri? onun sayesinde giyilebilir endüstri üstünlüğüyle, Apple neredeyse her zaman bu tür medya kapsamının merkezinde yer alır, ancak teoride aynı şey (belirli) Samsung, Fitbit, Google, Huawei ve son olarak Garmin kullanıcılarının başına gelebilir.

Yaklaşık bir yıl önce yayınlanan Garmin Venu 2 Plus, şirketin kalp ritminizi kaydedebilen ve “her zaman, her yerde atriyal fibrilasyon (AFib) belirtileri” olup olmadığını kontrol edebilen ilk ürünüdür.
Yeni etkinleştirilen EKG aracının bileğinizde çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan tek şey hem telefonunuzdaki Garmin Connect uygulamasını hem de Venu 2 Plus akıllı saatinizi ilgili en yeni yazılım sürümlerine güncellemektir.

Uygun bir şekilde adlandırılmış EKG uygulamanız, 30 saniyelik elektrokardiyogramları kaydedebilmeli ve endişe verici okumalar durumunda doktorunuzla kolayca paylaşmak için sonuçları hemen saatinizde veya daha sonra telefonunuzda gösterebilmelidir.

Garmin Venu 2 Plus için hemen hemen aynı sorumluluk reddi beyanları ve önlemler geçerlidir. EKG doğruluğu ve güvenilirliği açısından Apple Watch Series 8 veya Samsung Galaxy Watch 5 ikilisi, çünkü FDA onayı ve “klinik doğrulama” tıbbi sınıf olmayan bir tüketici teknolojisinin yanılmazlığını garanti edemez.

Yine de, bu kesinlikle Garmin’in benimsemesi gereken bir şey. uzun kıyasıya akıllı saat dünyasında daha iyi rekabet edebilmek için zaman önce. Ne pahasına olursa olsun, şirket tahmin edilebileceği gibi ve belirsiz bir şekilde tescilli EKG uygulamasını ABD dışındaki diğer ürünlere ve diğer bölgelere genişletme sözü veriyor… gelecekte bir noktada.telefon-1