Dün iddia edilenleri gördük. Yaklaşan Samsung tarafından çekilen Gece Modu çekimleri Galaksi S23 Ultra. Bunlar kullanıcı tarafından Twitter’a yüklendi Edwards UrbinaSamsung’un yaklaşmakta olan üst düzey amiral gemisi telefonunun erken bir birimini ele geçirmiş gibi görünen ve o zamandan beri kamera sisteminin ateşli örnekleriyle hepimizi bombalıyor.

Hemen buradan bir Galaxy S23 rezerve edebilirsiniz:

Bay Urbina şimdi bakmamız için daha fazlasını paylaştı, ancak tüm bu görüntülerin Twitter’da paylaşıldığını ve bu görüntülerin ağır bir şekilde sıkıştırıldığını ve dolayısıyla kalitelerinin düştüğünü unutmayın. Bu nedenle, telefonda görüntülendiğinde muhtemelen çok daha iyi olduklarından, bu örnekleri göründüğü gibi almamanız gerektiğini söylemek yeterli.

Tüm bunların dışında, yine de, söz konusu (iddia edilen) fotoğraf örnekleri:

Gördüğünüz gibi burada oldukça fazla çeşidimiz var. Ana kamerayla gün içinde çekilmiş bir normal fotoğraf, 10X telefoto kamerayı (önceki sensörle aynı sensörle birlikte gelir) ve 30X dijital yakınlaştırmayı gösteren birkaç örnek, kentsel bir ortamda iki çekim örneğimiz var. bir miktar ışıkla ve son olarak, ayın bir görüntüsünü elde ediyoruz. 30X dijital yakınlaştırma dışında, bu örneklerin tümü, tam olarak beklediğimiz gibi görünüyor. Tabii ki, optik değil dijital yakınlaştırmadan bahsettiğimize göre, görüntülerin tamamen yumuşak olması bekleniyor. Bununla birlikte, Samsung’un 1 Şubat’taki Galaxy Unpacked etkinliği için tanıtım materyali göz önüne alındığında, kalite biraz yetersiz. Space Zoom gibi özelliklere sahiptir.

Yine de, S23 Ultra’daki 30X ve 100X dijital yakınlaştırma kalitesinin zamanla daha iyi hale gelme olasılığı da var, çünkü Samsung muhtemelen daha fazla ayar yapmak ve mükemmelleştirmek için yazılım güncellemeleri yayınlayacak.

telefon-1