Destiny 2 sunucu durumuyla ilgili neler olup bittiğini merak ediyor ve karşılığında “Destiny sunucuları kapalı mı?” diye soruyor olabilirsiniz. Bungie, canlı hizmet çok oyunculu oyununda tüm çevrimiçi işlevleri durdurduğu için. Öyleyse endişelenmeyin, sunucuların tekrar ne zaman canlı yayına geçmesini bekleyebileceğimiz de dahil olmak üzere Destiny 2’nin kapalı kalma süresi hakkında bildiğimiz her şeyi burada sizin için bir araya getirdik.

Destiny 2, oyundaki “eksik Triumph, Seals ve Catalysts” sorunu nedeniyle 24 Ocak Salı günü Bungie tarafından çevrimdışı hale getirildi. Bungie ayrıca, Destiny 2 sunucu durumu çevrimiçi olarak değiştiğinde, ekibin “Ayrıca, Düzeltme 6.3.0.5 yayına girmeden önceki 08:20 PST itibariyle tüm oyuncu hesaplarını durumlarına geri alacağını” açıkça belirtti.

Yayın tarihi itibariyle, Bungie’den duyduğumuz son şey şuydu: Destiny 2, 25 Ocak’ta 3-4am PST / 6-7am EST / 23-12pm GMT/ 12-1pm CET / 22-11pm AEDT arasında tekrar çevrimiçi olacaktır.ve Bungie, Destiny 2 sunucularındaki oyuncuları güncellemeye devam edeceğini söyledi.

“Hotfix 6.3.0.5’ten önce” yalnızca 24 Ocak anlamına geldiğinden, Destiny 2’deki ilerlemenin çoğunu kaybedeceğinizi düşünüyorsanız da endişelenmeyin, çünkü bu, FPS oyunu için güncellemenin kullanıma sunulduğu tarihtir. Yine de, bu düzeltmeden sonra kazanılan ganimetlerin kaybolacağı anlamına gelir.

Kesinti süresi ve Destiny 2 sunucu durumuyla ilgili güncellemeler yeni bir şey değil, ancak Bungie’nin güncelleme dizisinde “bir düzeltmeyi test ediyoruz” dediği gibi, zaman çizelgesi bu sorun için oldukça uzak görünüyor. Test tamamlandıktan sonra, Destiny 2’yi tekrar çevrimiçi hale getirmeden önce düzeltmeyi devreye alıp doğrulayacağız.”

Güncellemelerin zaman çizelgesini şu adreste görebilirsiniz: Bungie forumlarıgüncellemeler de kullanıma sunuluyor Bungie Yardım Twitter hesabı.

Bungie’nin oyununa geri döndüğünüzde, Destiny 2 sunucu kapalı kalma süresinin yakında çözülmesini umarak, bunun yerine bu hafta PvP ve PvE için en iyi Destiny 2 Warlock yapılarına veya Destiny 2 Nightfall silahına göz atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca Destiny 2 Lightfall çıkış tarihine yaklaşıyoruz ve daha fazlasını öğrenmek isterseniz oyunun genişlemesinden bekleyebileceğiniz her şeyi açıkladık.

oyun-2