24 Ocak 2003’te Tom Ridge, İç Güvenlik Bakanlığı’nın birinci sekreteri olarak göreve yemin etti. Takip eden 20 yıl içinde, yeni departman kaotik, tuhaf ve bazen son derece acımasız olduğunu kanıtladı – istihdam ettiği yetkililer ve gözetlediği, kurtardığı, yardım ettiği, gaddarca davrandığı veya okşadığı Amerikalılar için aşağılayıcı bir felaket.

Geçen yıl, İç Güvenlik Bakanlığı’nın hükümet ile vatandaşları arasındaki toplumsal sözleşmeyi nasıl yeniden yazdığına dair iddialı bir dizi araştırma makalesi yayınladık. bu Vatan serisi, güzel sanatı ve tasarımıyla birlikte şimdi tam renkli olarak sınırlı bir süre için mevcut. antoloji.

1/9

Bu bir kitap mı? Bu bir dergi mi? Emin değiliz ama güzel olduğunu biliyoruz.

Makena Kelly’nin yakın zamandaki Afgan mülteci deneyimi ve Gaby Del Valle’nin sınır duvarındaki gözetleme aygıtından gönderilmesiyle ilgili kasvetli ve ciddi haberlerinden, Darryl Campbell’ın TSA’nın daha neşeli (ve aynı derecede çıldırtıcı) tarihine ve Sarah Jeong’un karakter odaklı tik taklarına kadar. Portland minibüsünün kaçırılması, bu cilt yeterince anlatılmamış hikayelerle dolu. Josh Dzieza’nın Maria Kasırgası sonrası güç krizine ilişkin araştırma yazısı, İngilizce bir yayından konuyla ilgili tek önemli makale olmaya devam ediyor; ve yakıcı soruyu sorarken “DHS neden bu kadar berbat?” Amanda Chicago Lewis, bir düzineden fazla eski iç güvenlik görevlisinden gelen zengin bir olası cevap damarı buldu.

Başından beri amaçladığımız Vatan uyumlu, hatta güzel hissetmek için seri. Kristen Radtke’nin sanat yönetmenliğine gösterdiği olağanüstü özen, orijinal illüstrasyonlar ve fotoğraflarla dolu 160 tam renkli sayfaya ciltlendiğinde daha da belirginleşiyor. Antoloji şu anda ön siparişe açıldı. sınır mağaza.

$35

Yüksek kaliteli kuşe stokta 160 tam renkli sayfa içeren bir kılıfta ciltli cilt. Dergi uzunluğundaki on öyküye orijinal çizimler ve fotoğraflar eşlik ediyor.

Eğer takip ediyorsan Vatan yıl boyunca, bizi şımarttığınız için tekrar teşekkür ederiz. Bürokratik sistemler ve ulusal ölçekteki büyük yetersizliklerle ilgili bir dizi için oldukça eğlenceliydi, değil mi?

– Kevin Nguyen ve Sarah Jeonggenel-2