Süper premium özellikler konusunda heyecanlı mısınız ve yaklaşan ürünün potansiyel olarak makul fiyat noktası OnePlus Tomurcukları Pro 2? Belki de şu anda bunun yerine Samsung Galaxy Buds 2 Pro’yu satın almayı düşünmelisiniz… Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız.

Amazon’un İngiliz şubesi, bu mutlak gürültü önleyici canavarları, bu yazının yazıldığı tarihteki 219 sterlinlik liste fiyatının 70 sterlin altında satıyor, bu da tamamen benzeri görülmemiş bir yüzde 32’lik kesintiye eşit.

Doğru, Galaxy Buds 2 Pro uzun bir süredir Amazon Birleşik Krallık’ta veya üreticinin bölgedeki çevrimiçi mağazasında “normal” fiyatından temin edilmiyor, ancak bu yine de hiçbir indirim olmadan sunulan her zamankinden daha yüksek bir indirim. beyaz, grafit ve “bora moru” renk seçenekleri üzerine herhangi bir ip takılır.

Bu tatların üçü de tüm zamanların en düşük Birleşik Krallık fiyatlarıyla stoklarımızda ve ülke çapında birkaç gün içinde teslim edilmeye hazır… Hemen sipariş verirseniz. Satın alma işleminizi ertelerseniz, 70 sterlinlik indirimin 10 veya 20 sterlin düştüğünü ve hatta envanterin çok geçmeden geçici olarak tükendiğini görebilirsiniz.

Tabii ki, ana satış noktası, en son teknoloji aktif gürültü önleme teknolojisi olmaya devam ediyor ve bunu muhtemelen sağlam pil ömrü izliyor (tek başına 8 saate kadar ve birlikte verilen şarj kutusu dikkate alındığında 29 saate kadar) ve ardından endüstri lideri IPX7 su geçirmezlik derecesi.

Altı aydan kısa bir süre önce tanıtılan Galaxy Buds 2 Pro’nun yakın zamanda bir devam oyunu alması pek olası değil, ancak daha da ucuza almak istiyorsanız, bir paket olarak sunulabilirler. belirli üyeleri için ücretsiz ön sipariş bonusu Samsung’un bazı ülkelerde (muhtemelen Birleşik Krallık dahil) yaklaşan Galaxy S23 telefon ailesi.telefon-1