Fell Dragon’u yenip Elyos kıtasını kurtarma görevinizde Divine Dragon rolünü üstlenmenizi sağlayan Fire Emblem Engage nihayet geldi. Elyos’un farklı uluslarını keşfederken, o ulusun topraklarında savaş alanında daha iyi ödüller almak için zor kazandığınız altının bir kısmını bağışlama fırsatına sahip olacaksınız. Maliyet yüksek olsa da, savaşta başarılı olmak istiyorsanız ödüller gereklidir. İşte Fire Emblem Engage’deki Ulus Bağışları sistemi hakkında bilmeniz gereken her şey.

Artan ödüller için büyük harcama

Ulus Bağışı yükseltmeleri pahalı olsa da, bölgede bulunan malzeme miktarını büyük ölçüde artırır.

Ulus Bağışları menüsü, Somniel’deki ana üssünüzdeki Café Terrace’taki duyuru panosunda bulunabilir. Bir ülkenin topraklarında gerçekleşen bir savaşa erişiminiz olduğunda, o ülkeye bağışta bulunma yeteneği kazanırsınız. Bu bağışlar oldukça pahalıdır, 5.000 Altından başlar, ancak bir sonraki seviyeye ulaşmadan önce hızla 10.000, 25.000 ve hatta 50.000’e ulaşır. Bağış yapabileceğiniz dört ülke olduğu düşünülürse, bu çok hızlı bir şekilde maliyetli olabilir ve Altın için öğütmenizi gerektirebilir, ancak ödüller gereklidir.

Aldığınız ödüller iki kısımda gelir. İlki, seviyeden seviyeye değişen anlık ödüllerdir. Bu ödüller, o ülkeye özgü malzeme ve materyallerin yanı sıra giyim seçeneklerinden ve bazen de silahlardan oluşur, ancak bunlar önemli ödüller değildir.

Önemli ödüller, bağışta bulunduğunuz ülkedeki bir savaşı tamamladıktan sonra kazanılır. Bağış seviyesindeki her artışla, savaş sonrası toplayabileceğiniz malzeme miktarı önemli ölçüde artar. Bulunan malzeme miktarı, silah yükseltmeleriyle ilgili en önemli malzemeler olmak üzere, birkaç bağış seviyesinde iki veya üç katına çıkarılabilir.

Çoğu ülke, demircide silahlarınızı yükseltmek için gerekli olan Demir, Çelik ve Gümüş içerir. Silahları yükseltmek, size savaş alanında avantaj sağlayan büyük bir destek sağlar. Bulduğunuz bu malzemelerin miktarı oldukça sınırlıdır, bu nedenle ordunuzu iyi donanımlı tutmak için bağış seviyelerinizi yükseltmek gereklidir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1