Yeni Yıl kararınızı takip ediyor musunuz? Neredeyse Ocak ayının sonu geldi ve henüz spor salonuna gitmediyseniz, Virgin Media O2’nin en son Öncelikli teklifleri, Yeni Yıl kararınızı yerine getirmeye ve forma girmeye başlamak için ihtiyacınız olan şey olabilir.

Taşıyıcının yakın zamanda açıkladığı gibi Blog yazısıPriority üyeleri artık daha aktif olmalarına, yeni deneyimler edinmelerine veya sadece harika bir “Me Time” geçirmelerine yardımcı olacak çok çeşitli ödüllerin tadını çıkarabilir.

Priority üyeleri daha aktif olmak için artık Peloton Uygulamasını 90 gün boyunca ücretsiz olarak kullanarak koşu, boks, yoga ve daha fazlası gibi dersleri deneyebilir. Ek Peloton ekipmanı gerekmez. Peloton Uygulamasının aylık maliyeti £12,99’dur, yani bu, Priority üyelerinin bu tekliften yararlanmaları halinde £38,97 tasarruf edecekleri anlamına gelir.

Ayrıca, Priority kullanıcıları artık Apple Fitness+’ı 3 aya kadar ücretsiz olarak kullanabilirler. Apple Fitness +, binlerce antrenmana ve meditasyona doğrudan iPhone’unuzdan erişmenizi sağlar.

Tabii ki, bir uygulama Arnold Schwarzenegger gibi olma hedefinize ulaşmanıza yardımcı olmaz. Bunun için bir spor salonuna ihtiyacınız olacak. Hedefiniz buysa, Priority üyelerinin artık ülke çapında 1000’den fazla spor salonunda kullanılabilen ücretsiz bir Hussle gym Day Pass alabileceklerini öğrenmekten mutluluk duyacaksınız.

Daha abartılı bir şey isteyen öncelikli kullanıcılar, Doğa Tarihi Müzesi’ndeki bir yoga seansı için üç çift biletten birini kazanma şansına da sahipler. Kişi başı 50 £ seyahat ödeneği, müşterilerin seyahat masraflarını karşılayacaktır. Normalde, yoga seansı biletleri 70 sterline mal olur.

Bildiğiniz gibi sadece bir Yunan tanrısı fiziğine sahip olmak yeterli değil; ayrıca daha başarılı olmak için zihninizi eğitmeniz ve yeni beceriler edinmeniz gerekir. Ve bir Priority üyesiyseniz, bunu ticaret, liderlik, işletme, pazarlama vb. konularda kurslar sunan bir hizmet olan Upskillist aracılığıyla iki ay boyunca ücretsiz yapabilirsiniz.

Artık çalışmak, eğitim almak ve öğrenmek önemlidir. Ama aynı zamanda dinlenmeye ve rahatlamaya da ihtiyacınız var. Bu nedenle Priority üyeleri, Birleşik Krallık genelindeki 450 noktada SpaSeekers ile spa deneyimlerinde 40 £’a kadar tasarruf edebilir. Ayrıca, evde en sevdiği şarkıları dinleyerek dinlenmek isteyen bir Öncelikli kullanıcıysanız, Apple Music’i artık 3 ay boyunca ücretsiz olarak dinleyebileceğinizi öğrenmekten mutluluk duyacaksınız. Apple Music, 100 milyondan fazla şarkıya ve 30.000 çalma listesine erişim sunar.

Virgin Media O2 müşterileri, Priority uygulamasını telefonlarına yükleyerek ve istedikleri ayrıcalıkları seçerek bu Priority tekliflerinden yararlanabilir. Öncelik, Virgin Media O2 müşterilerine özeldir, bu nedenle, operatörün hizmetlerini kullanmıyorsanız, bu makalede bahsettiğimiz hiçbir şeyden yararlanamazsınız.

Ancak Priority üyesi olsanız da olmasanız da forma girme konusunda ciddiyseniz düzenli olarak vücudunuzun fotoğraflarını çekmenizi öneririz. Bu, ilerlemenizi daha kolay takip etmenize yardımcı olacaktır. Elbette bunu yapabilmek için iyi bir kameraya sahip bir telefona ihtiyacınız olacak. Bir tane arıyorsanız, kontrol etmekten çekinmeyin en iyi Virgin Media telefon fırsatları ve Harika bir kameraya sahip bir akıllı telefonu harika bir indirimle bulabileceğiniz en iyi O2 telefon fırsatları makaleleri.

Başka bir Birleşik Krallık taşıyıcısı ile seyahat ediyorsanız, ziyaret edebilirsiniz. en iyi Tesco Cep telefonu fırsatları, en iyi iD Cep telefonu fırsatları, en iyi O2 telefon fiyatları, en iyi Üç telefon fırsatları, en iyi EE telefon fırsatları ve en iyi Giffgaff telefon fiyatları makaleleri.telefon-1