Alfa-Bank ekibi, ödeme etiketlerini kullanıma sunma projesinin ilk sonuçlarını paylaştı. Ayrı bir banka kartının işlevlerine sahip NFC çıkartmaları, kullanıcılar arasında bankanın beklediğinden çok daha fazla talep gördü.Basın servisinden edinilen bilgiye göre dün lansman gününde ilk olarak 5.000 çıkartmanın piyasaya sürülmesi planlanıyordu, ardından şirket fikrini değiştirerek 10.000 ücretsiz çıkartma çıkaracağını duyurdu. Ancak, kullanıcılardan çok daha fazla başvuru alındı ​​- 50 bin. Üstelik, kullanıcılar onlar için ödeme yapmayı bile kabul ediyor: Ücretsiz olanlar bittiyse, hadi paralarını ödeyelim!

Sonuç olarak, Alfa-Bank önemsiz şeylerle zaman kaybetmemeye karar verdi ve ilk 50.000 çıkartmanın başvuranlara ücretsiz olarak gönderileceğini duyurdu.

İkinci haber şu ki, ikinci parti çıkartma beklemek zorunda kalacak. Alfa-Bank söz verdi:

Şu anda kediler, pençeler ve genç sanatçıların eserleri ile yeni çıkartmalar yapıyoruz.

Alfa-Bank’ın özel bir sayfasında çıkartma sipariş edebileceğinizi hatırlayın. Bankada söz verildiği gibi, çıkartmadaki kedi “şans getirir: pençenizi veya burnunuzu ovun.” İlk müşteriler ücretsiz çıkartma aldıktan sonra maliyetleri 590 ruble olacaktır. Ayrıca ülkenin her yerine ücretsiz gönderim ve sonsuza kadar ücretsiz hizmet sözü verdi.genel-22