Evan BlassTwitter tipster kategorisini neredeyse on yıl önce icat etmiş olan , Samsung Galaxy S23 serisinin ön sipariş döneminin reklamını yapan birkaç tanıtım “afişine” ilk bakışımızı veren bir tweet yayınladı. Yeni amiral gemisi telefonlar tanıtılacak 1 Şubat’ta Samsung ve ön siparişler aynı gün 13:00 EST’den itibaren kabul edilecektir. Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra, 17 Şubat’ta piyasaya sürülecek.
Şu anda, Galaxy S23 serisine ait bir telefon için ön sipariş vermek isteyenler, bir ön sipariş ayırtın ve sorunları için 50 $’lık bir Samsung Mağazası kredisi kazanın. Posterlerden biri, hem Galaxy S23 hem de Galaxy S23+ için arka kamera kurulumunu gösteriyor. Diğer poster, Galaxy S23 Ultra için arka kamera dizisini gösteriyor. Bir kez daha, köşeli köşeleri, S Pen silosu ve S Pen desteğiyle, sınıfının en iyisi Galaxy S cep telefonu, tasarım ipuçlarını artık üretilmeyen Galaxy Note serisinin ikonik görünümünden alıyor.
beri bir Üç Galaxy S23 serisi modeli için Verizon teknik özellik sayfası sızdırıldı, yaklaşan Unpacked etkinliğinin gizemi ve gerilimi büyük ölçüde dağıldı. Bu sızıntı, Verizon’un Galaxy S23 için 799,99 dolardan (veya 22,22 dolardan 36 aylık ödemeler), Galaxy S23+ için 999,99 dolardan (36 ay için ayda 27,77 dolar) ve Galaxy S23 Ultra için 1.199,99 dolardan başlayan üç model için fiyatlandırmasını bile ortaya çıkardı. 36 aylık ödemeler 33,33$).

Her zamanki gibi, Galaxy S23 Ultra, çoğunlukla ünitenin birincil kamerasını çalıştıracak olan 200MP ISOCELL HP2 kamera sensörü nedeniyle spot ışığının çoğunu çekiyor. Ayrıca telefon tutkunlarının kredi kartlarına ulaşmasını sağlayan, iyileştirilmiş Nightography (düşük ışıklı ortamlarda çekilen fotoğraflar ve videolar) ve 100x dijital Space Zoom’dur. Samsung, telefonun tanıtımına yardımcı olması için zaten ayı aradı.

Galaxy S23 ön siparişinizi şimdi ayırtın!

Yeni Galaxy S23 serisi telefonunuz için istediğiniz rengi düşünmeye başlayabilirsiniz. Sızan Verizon teknik özellik sayfası, Galaxy S23’ün Lavanta ve Yeşil renklerde sunulacağını, Galaxy S23+’ın ise Fantom Siyah ve Krem renklerde sunulacağını gösteriyor. Galaxy S23 Ultra’nın renk seçenekleri arasında Hayalet Siyah, Krem, Lavanta ve Yeşil bulunuyor. Ancak bunlar, Verizon müşterilerinin kullanabileceği seçenekler olabilir.

Bahis türü iseniz, Ross Young’a karşı bahse girmezsin. Display Supply Chain Consultants’ın (DSCC) kurucu ortağı ve CEO’su mükemmel bir geçmişe sahip ve Galaxy S23 serisi için renk seçeneklerinin şöyle olacağını söylüyor:
  • Bej (Pamuk Çiçeği olarak adlandırılabilir)
  • Siyah (Hayalet Siyah olarak adlandırılabilir)
  • Yeşil (Botanik Yeşil olarak adlandırılabilir)
  • Açık Pembe (Misty Lilac olarak adlandırılabilir)

Young ayrıca Galaxy S23 Ultra’nın Gri, Açık Mavi, Açık Yeşil ve Kırmızı olmak üzere dört ek renkte sunulabileceğini söylüyor. Ancak bunlar, doğrudan Samsung’tan sipariş edilen birimlere özel olabilir.

telefon-1