Samsung Galaxy A24’ün Güney Koreli akıllı telefon şirketinden bir sonraki teklif olarak çalışmalarda olduğu söyleniyor. Yeni bir sızıntıda, Galaxy A23’ün tasarımını gösteren birkaç görsel çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Yaklaşan Galaxy A serisi telefon, yakın zamanda Hindistan’da piyasaya sürülen Samsung Galaxy A23 5G’nin tasarım dilini paylaşıyor gibi görünüyor. Sızdırılan görüntüler, cihaz için siyah, koyu kırmızı, açık yeşil ve gümüş renk seçeneklerini gösteriyor. Ayrıca ön tarafta selfie atıcıyı ve arkada üçlü kameraları barındırmak için su damlası tarzı çentikli bir ekran gösterirler.

TheTechOutlook tarafından hazırlanan bir rapor, sızdırılmış Samsung Galaxy A24’e ait olduğu iddia edilen görüntüler. Görüntüler, yakında çıkacak akıllı telefonlar için siyah, koyu kırmızı, açık yeşil ve gümüş olmak üzere dört renk grubu öneriyor. Yakışıklı, Galaxy A23’ün tasarımına neredeyse benziyor. Ekranda su damlası tarzı bir çentik ve kalın çerçeveler var gibi görünüyor. Görseller ayrıca, telefonun sol üst köşesine dikey olarak yerleştirilmiş üçlü bir arka kamera birimini de gösteriyor. Ayrıca, ahizenin sol sırtında güç ve ses düğmeleri var gibi görünüyor.

Samsung, henüz Galaxy A24’ün herhangi bir özelliğini doğrulamadı, ancak son sızıntılar, cihazın bir MediaTek Helio G99 SoC tarafından destekleneceğini gösteriyor. 1.080 x 2.340 piksel çözünürlüğe sahip 6.4 inç AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. 48 megapiksel ana sensör, 8 megapiksel ultra geniş sensör ve 2 megapiksel derinlik sensörü içeren üçlü bir arka kamera ünitesi paketleyebilir. Selfie’ler için ön tarafta 16 megapiksel sensöre sahip olduğu söyleniyor. 4.000 mAh pil ile desteklenebilir.

Samsung Galaxy A24, yakın zamanda Hindistan’da Rs başlangıç ​​fiyatıyla piyasaya sürülen Galaxy A23 5G’nin yerini alacak gibi görünüyor. 6 GB + 128 GB depolama modeli için 22.999,

Samsung Galaxy A23 5G, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,6 inç tam HD+ (1.080×2.408 piksel) TFT ekrana sahiptir. 8 GB’a kadar RAM ile birleştirilmiş sekiz çekirdekli Snapdragon 695 işlemci tarafından desteklenmektedir. 50 megapiksellik üçlü arka kamera kurulumu, 8 megapiksellik selfie sensörü, 5.000mAh batarya ve 25W hızlı şarj desteği cihazın diğer önemli özellikleri.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8