Dead Space yeniden yapımı, orijinal 2008 bilim kurgu korku oyununun sadık bir yeniden yapımı olabilir, ancak onu bir kez daha denemeye değer kılan bazı farklılıkları var. Özellikle, oyunun resmi PlayStation kupalarına göre oyun, deneyimlemeniz için bir Dead Space remake alternatif son içerecek.

“Reunion” başlıklı söz konusu kupa, “herhangi bir zorluk modunda alternatif sonları görmenizi” gerektiren bir Gümüş kupadır. Bu kupayı kazanmak için herhangi bir zorluk şartı olmadığından, sonun kendisi gizli veya keşfedilmesi zor olmadığı sürece ulaşmak o kadar da zor olmamalı. Alternatif bir sonun varlığı kayda değer, çünkü orijinal oyunda deneyimleyebileceğiniz yalnızca tek bir son vardı.

Kupalardan edinebileceğiniz tek kayda değer bilgi gizli son değil. Başka bir ödül de, herhangi bir zorluk modunda onunla bir oyunu bitirmenizi gerektiren New Game+’dan bahseder. Bu özel özellik o zamandan beri Isaac Clarke’ın aktörü Gunner Wright tarafından bir incelemede onaylandı. cıvıldamak bu, aktörün bir dizi soruyu yanıtlamasını içeriyordu.

Dead Space yeniden çevrimi hemen köşede olduğundan, oyuncuların bu sözde “Yeniden Birleşme”yi kendileri deneyimlemesi uzun sürmeyecek. 27 Ocak’ta PS5, Xbox Series X|S ve PC’de çıkacak.

Yakında siteye gelecek olan Dead Space remake incelememiz için bizi izlemeye devam edin!

oyun-6