Geliştirici Raven Software, güncellemede neler bekleyebileceğimizi anlatmaya devam ederken Warzone 2 Sezon 2’de pek çok değişiklik olacak ve stüdyo artık battle royale oyununda para ve fiyatların çalışma şeklinin oldukça değişeceğini ortaya koyuyor. dramatik olarak.

Bu değişiklikler, çok oyunculu oyunda en iyi Warzone 2 silahlarını çok daha hızlı alabileceğiniz anlamına geliyor, ancak ne yazık ki biraz düşmüyorlar.

Warzone 2’nin nakit ve fiyatlardaki değişikliklerinin uzun ve kısa yönü, haritada daha fazla nakit olacak ve Al Mazrah’ın Warzone 2 haritasının tamamında satın alma istasyonlarındaki fiyatlar düşecek.

“Battle Royale’de daha fazla yağmalanabilir nakit olacak ve 2. Sezonda paranızın karşılığını daha fazla alabilmeniz için fiyatlar dengeleniyor!” kuzgun yazılım ve Infinity Ward diyor. “Warzone 2.0 değişiklikleri hakkında daha fazla ayrıntıyı bu haftaki stüdyo blogunda paylaşacağız.”

Warzone 2 Sezon 2’nin çıkış tarihi Şubat ortasına kadar olmayacağından, bu değişiklikler için birkaç hafta bekleyeceğiz. Bununla birlikte, Modern Warfare 2 ve Warzone 2’nin geleceği hakkında bu hafta gelecek olan blog yazısı, oyunlara gelen birçok değişikliği ortaya çıkaracak.

Hem Raven hem de Infinity Ward’a göre, blog ayrıca yeni görevleri, yeni dışlama bölgesini ve DMZ modunda zorluk ayarını kapsayacak. Warzone 1’in sevgi dolu bir şekilde adlandırılan ‘kusmuk yağmalaması’ geri dönüş yaptığı için Warzone 2 yağmalaması da tersine çevrilecek.

2. sezona yaklaştıkça, kulağa giderek daha çok Raven ve Infinity Ward, hayranların favorisi Resurgence’ın dönüşü ve daha küçük bir harita gibi yeni sezonun tüm ekstra içeriğinin yanı sıra oldukça büyük bir güncelleme sunacak gibi geliyor. Ayrıca yeni bir battle pass, yeni silahlar ve bir dizi başka buff ve nerf de bekliyoruz.

Warzone 2 2. sezonu beklerken, 1. sezon için en iyi Warzone 2 yük indirmelerine bir bakış ve PC’deki en iyi Warzone 2 ayarları gibi oyunda gelişmenize yardımcı olacak pek çok kılavuzumuz var. FPS sayısı.

oyun-2