Çin’de biraz tanıtıldı Bir aydan daha kısa bir süre önce, Moto G53 5G bu yıl bir noktada küreselleşecekti. Neyse ki, er ya da geç olacak. Biri tarafından yapılan en ucuz 5G akıllı telefonlar Motorola, Moto G53 Çin’de 150 Euro’ya eşdeğer bir fiyata satılıyor, ancak şirketin telefon Avrupa’da piyasaya çıktığında fiyatı 200 Euro’nun altında tutabileceğini umuyoruz. MySmartPrice’ın raporuMoto G53 5G, Moto G13 gibi diğer Motorola cep telefonlarının yanında, Moto G23 ve Moto G73 5G, çeşitli sertifika sitelerinde görüldü. Moto G53 5G, telefonun kutu içeriğine ilk kez bakmamızı sağlayan birkaç canlı fotoğraf da sızdırdı. Bu resimlerde görüldüğü gibi, perakende kutusunda bir USB Type-C şarj kablosu, bir şarj adaptörü, bir SIM çıkarma aparatı ve telefon bulunmaktadır. Bu resimlerin bize söylemediği tek şey, global versiyonun olup olmayacağıdır. Çin ile benzer özellikler. Ancak öyle olduğunu varsayarsak, oldukça uygun fiyatlı bir 5G akıllı telefon bekleyebiliriz. Moto G53 5G, bir Qualcomm Snapdragon 480+ işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB dahili bellekle eşleştirilmiştir.

Telefon, HD+ çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inçlik geniş bir LCD ekrana, açma/kapatma tuşunun altına yerleştirilmiş bir parmak izi tarayıcıya ve 10 W “hızlı” şarjlı 5.000 mAh devasa bir pile sahiptir.

Moto G53 5G’nin küresel sürümünün şu şekilde gönderileceğini söylemek muhtemelen güvenlidir: Android 13 kutudan çıkar çıkmaz çıkacak, ancak kesin olarak yalnızca Motorola onu gerçekten piyasaya sürdüğünde bileceğiz. Moto G53 5G’nin birden çok sürümü dünya çapında mevcut olabilir, bu nedenle 4/128 GB’lık bir model, standart 8/128 GB varyantının yanı sıra raflarda yerini alabilir. Satın alınabilir olduğunda size haber vereceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.telefon-1