Lauren London, başlangıçta Netflix’in dizisinde rol almak için imza atma konusunda “endişeli” olduğunu söyledi. Siz insanlarsonunda “çok korunan ve halledilen” hissine kapıldı. [the] Ayarlamak.”

bu ATL Aktris, Kenya Barris’in ırk, toplumsal beklentiler ve kuşak farklılıkları merkezli modern aşk ve aile dinamikleri etrafında gezinen ırklar arası bir çifti ve ailelerini konu alan komedisinde Jonah Hill’le birlikte rol alıyor.

ile yapılan bir röportajda Bu gece eğlence Pazartesi günü internette yayınlanan Londra, “Filmi çekmeden önce sadece endişeliydim. [if] Bu katkıda bulunmak istediğim bir hikaye. Bunun katkıda bulunmak istediğim bir hikaye olduğundan emin olmak istedim.”

“BEN [also] onlara, ‘Tamam, peki, neden o ve o?’ Çünkü o çok şık yazılmıştı ve o böyleydi… çok gösterişsiz [guy]”diye devam etti oyuncu. “Yani bana göre mesele, görünüşe göre ya da görünüşe göre gördüklerimizle değil, ruh bağlarıyla ilgili olmalıydı. [why] bu iki kişinin çıkacağını varsayardık. Bu onların buluşması, bağlanması ve ruhsal bir bağa sahip olmasıyla ilgiliydi.

Barris söyledi ET bu prodüksiyon, film için “çok önemli” olduğu için Londra’ya kadroya katılması için “yalvardı”.

Londra, “Kenya benim bir arkadaşım olduğu için kendimi çok güvende hissettim” diye ekledi. “Bu sette çok korunduğumu ve ilgilenildiğimi hissettim. Bence herhangi bir ortamda kendinizi güvende hissettiğinizde, bu şekilde gelişmenize ve çiçek açmanıza izin verilir. Ve benim için bir gözlemci gibiydim – tüm bu yetenekleri ve tüm bu ustaları işlerinde gördüm ve son derece alçakgönüllüydüm ve orada olduğum ve katıldığım için minnettarım.

Barris daha önce açıkladı Hollywood Muhabiri Aynı zamanda filmin yapımcılığını ve ortak yazarlığını da üstlenen Hill ile ilk kez işbirlikçi olarak nasıl bir araya geldiler: “İkimiz de LA’liydik ve ‘Bizim neslimizden Los Angeles’a hiç aşk mektubu gelmedi’ gibiydik. Los Angeles’a bir aşk mektubu, kültüre bir aşk mektubu yazmak istedik. Ve umarım seyircinin karşısına çıkan da bu olur.”

Siz insanlarEddie Murphy, Nia Long, Julia Louis-Dreyfus ve David Duchovny’nin de rol aldığı 27 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak.sinema-2