Jason Momoa’nın yakında süper kahraman Aquaman rolünden vazgeçmek zorunda kalabileceğine dair söylentiler dolaşırken, aktör öne çıktı ve aksini söyledi. “Ben her zaman Aquaman olacağım. Momoa, yakın zamanda çizgi roman evreninin geleceğini tartışmak için DC Studio eş başkanları James Gunn ve Peter Safran ile bir araya geldikten sonra bir röportajda, oraya gelip s-t yapan kimse yok,” dedi. Momoa, toplantının iyi geçtiğini yineledi, hatta kısaca DC için başka karakterleri de oynayabileceğini öne sürdü.

Geçen ayın raporları, Momoa’nın yakında DC Studio’nun yeni planlarında hayati bir figür olarak, özellikle galaksiler arası, puro içen ödül avcısı Lobo olarak ortaya çıkacağını öne sürdü. Ne Gunn ne de Safran bu planları henüz kamuoyuna açıklamadı. “Başka karakterler de olabilir. Başka şeyler de çalabilirim. Komik, vahşi ve çekici olabilirim,” dedi Momoa röportaj yapmakyaklaşan Aquaman ve Lost Kingdom ile ilgili ayrıntıları da verdiği. David Leslie Johnson-McGoldrick ile birlikte yazdığı senaryo için ilk inceleme, Atlantis hükümdarının eriyen buzullarla ilgili endişelerini Birleşmiş Milletlere dile getirmesiyle çok ilgili.

“Bizi yok etmeye gelen uzak bir galaksi veya başka bir yerden gelen uzaylılar yok. Gezegenimizi mahveden biziz. Bir araya gelip evimizi kurtarmamız gerekiyor,” diye ekledi Momoa. Yine Kasım ayında, bir bir dizi fotoğraf Aktör, Instagram’da paylaştığı bu olay örgüsünü, Aquaman’ın dünyaya Atlantis’in kralı olarak hitap ettiğini gösteren bir kamera arkası resmi aracılığıyla aşağı yukarı doğruladı. Ancak başlıkta Momoa, sahnenin gerçekten son kesimi yapıp yapmadığından emin değil gibi görünüyor. Ben Affleck, devam filminde Bruce Wayne olarak geri dönecek ve filmin kendisi tematik bir bakış açısıyla korku unsurlarını içerecek. Geri dönen yönetmen James Wan, “Aquaman 2, Planet of the Vampires’tan büyük ölçüde ilham aldı” dedi. Toplam Film 2021’de. “Korkudan çocuğu çıkarabilirsin ama korkuyu asla çocuğun içinden çıkaramazsın.”

Momoa’nın Aquaman rolünden vazgeçtiğine dair söylentiler, Gunn ve Safran, karakter için geri dönen yazar-yönetmen Patty Jenkins’in senaryo tedavisinden geçtikten sonra Wonder Woman 3’ü iptal etmeye karar verdiklerinde ortaya çıktı. Duyuruyu Henry Cavill’in Süpermen olarak geri dönme planları, Gunn’ın Kripton kahramanının genç yıllarına odaklanmak istemesi lehine iptal edildi. Gunn ve Safran’ın eş başkan olarak atanmasının yanı sıra bu kararlar, DC Evrenini sıfırlamak ve iç içe bir evren yaratmak isteyen Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav’ın lehine geldi, Başkan Kevin Feige’in Marvel Sinematik Evreni ile başardığına benzer. Leslie Grace ve Brendan Fraser liderliğindeki Yarasa kız Film, eski Başkan Walter Hamada’nın rejimi altında olmasına rağmen, stüdyoda baltalanacak başka bir projeydi.

İlk Aquaman film, küresel gişede 1,14 milyar dolar (yaklaşık 9.200 Rs. crore) kazanan, şimdiye kadarki en yüksek hasılat yapan DC filmi olmaya devam ediyor. Bu yıl Noel Günü’nde piyasaya sürülmesi planlanan devam filminin, hepsi geri dönen Willem Dafoe, Nicole Kidman, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II ve Amber Heard ile Atlantis’in sualtı krallığında daha fazla dünya inşa etmesi bekleniyor. döküm.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8