kim olduğunu bilmek istiyorum unutulmuş oyuncular ve seslendirme sanatçıları nelerdir? Bu günlerde seslendirme yapan pek çok oyun varken, en sevdiğiniz karakterin sesinin tam olarak kim olduğunu bilmek isteyebilirsiniz. Bazen onları ağızlarını açar açmaz tanıyacaksınız, “ah, bu o adam” ya da “Bu sesi tanıyorum, bu oyundaki bu kadın”, ama diğer zamanlarda daha hileli.

Forspoken çıkış tarihi yakında geliyor ve 2023’ün en iyi PC oyunlarından biri olma şansı var. Bu aktörler görmüş olabileceğiniz bazı oyunlarda ve TV şovlarında yer aldıkları için sadece bilinmeyen insanlardan oluşan bir koleksiyon değil.

unutulmuş oyuncu listesi

İşte Forspoken oyuncu kadrosunun tam listesi:

 • Frey Hollanda – Ella Balinska
 • manşet – Jonathan Kek
 • Tanta Sıla – Janina Gavankar
 • Johedy – Keala Yerleşimi
 • Auden – Monica Barbaro
 • Tanta Prav – Pollyanna McIntosh
 • Lisa – Michelle C. Bonilla
 • Tanta Cinta – Kendal Rae
 • Daniel – Eylem Orian
 • Tanta Çocuk / Lauren / diğer kadın vatandaş sesleri – Lianna Liew

Forspoken’ın oyuncu kadrosu, çoğunlukla oyunculukta yeni olan insanlardan oluşuyor ve en tanınmış aktörü, ana karakter Frey Holland’ı oynuyor. Ella Balinska’nın en yüksek profilli rolü, 2019 Charlie’s Angels’ın yeniden başlatılmasındaki Jane Kano rolüdür, ancak daha yakın bir zamanda, iptal edilen Resident Evil serisinde Jade Wesker’ı canlandırdı. Cuff’ı oynayan Jonathan Cake, çoğunlukla filmlerde daha küçük rollere veya TV şovlarında epizodik görünümlere sahipti, en dikkate değer rolü First Knight’daki Sir Gareth rolüydü.

Forspeaked seslendirme sanatçıları - Tanta Sila, çatlamış altın bir başlık ve bronz bir zırhla için için yanıyor. Kıvırcık saçları hemen hemen çatlaklardan çıkıyor.

Janina Gavankar, oyunlarda seslendirmeye yabancı olmayan Tanta Sila’yı canlandırıyor. TV çalışmaları arasında Alison Namazi’yi canlandırdığı The Morning Show yer almaktadır. Alison, oyun kariyeri boyunca Star Wars: Battlefront 2’de, Knoxx’da Borderlands’de ve son olarak God of War: Ragnarök’te Sinmara’da başrol oynadı. Johedy olan Keala Settle, daha çok Boardway’deki ve çeşitli müzikallerdeki performanslarıyla tanınır. The Greatest Showman’dan “This Is Me” şarkısını duyduysanız, Settle baş şarkıcıdır. Bu arada, Monica Barbaro (Auden) birkaç filmde rol aldı, ancak onu Top Gun: Maverick’teki Teğmen Natasha ‘Phoenix’ Trace olarak tanıyabilirsiniz.

Daha küçük rollere sahip olanlara gelince, Pollyanna McIntosh (Tanta Prav) The Walking Dead’in birkaç bölümünde Jadis olarak yer alırken, Michelle C. Bonilla (Lisa) birkaç Fallout 76 genişletmesinde ve Back 4’te birkaç ek seslendirmede Scribe Valdez’i oynuyor. Kan ve Sonumuz: Bölüm II. Kendal Rae (Tanta Cinta), en önemlisi 2 Broke Girls and Neighbours olmak üzere TV şovlarında çoğunlukla tek seferlik epizodik rollere sahiptir. Aylam Orian (Daniel), Call of Duty: Black Ops 4 için ek sesler sağladı ama aynı zamanda Stargate Origins’te Wilhelm Brücke idi. Son olarak Lianna Liew, Ash’s Homecoming adlı bir Pokémon hayran filmi projesinde Misty rolü de dahil olmak üzere birkaç küçük role sahiptir.

Bunlar, Forspeakn oyuncu kadrosundaki dikkate değer seslerin hepsi. Onları başka bir şeyden tanımamış olsanız bile, kim bilir, belki de genç sanatçılardan biri, onlara gelecekte daha yüksek profilli işler sağlayan güçlü bir performans sergileyecektir. RPG oyununun piyasaya sürülmesi yaklaştıkça, düşmanlarınızı yok etmek için en iyi Forspoken yapılarını oluşturmaya başlamak için büyüler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyebilirsiniz.oyun-2