Epic Games, 2022’de Fortnite’ta dört Yaratıcı konser deneyimine ev sahipliği yaptı ve şimdi 2023’ün ilkini yaşıyoruz. Avustralyalı rapçi/şarkıcı The Kid Laroi sanatçı olacak ve şovu tam bir kozmetik listesiyle geliyoriki yeni dış görünüm, iki ifade ve bazıları ücretsiz olacak birçok yeni kozmetik dahil.

Kid Laroi’nin kozmetik setine iki yaratıcı deneyim de eşlik ediyor: Kid Laroi’nin “sürükleyici bir ses deneyimi” sunan Wild Dreams adası ve Wild Dreams Afterparty adası. Bu adalar, 27 Nisan’a kadar üç ay boyunca mevcut olacak. Üstelik, 24 Ocak Salı günü Kid Laroi Kupası’nda Kid Laroi kozmetiklerinden bazılarını ücretsiz olarak kazanabilirsiniz.

Peki The Kid Laroi kimdir ve onu tüm bu Fortnite aşkına layık kılan nedir? Sidney’de Charlton Howard olarak dünyaya gelen The Kid Laroi, sahne adını soyundan geldiği Gamilaraay veya Kamillaroi adlı Avustralya Aborjin halkından alıyor – büyükbabası onlardan biriydi. Avustralya’nın Çalınan Çocukları bir asır önce Avustralya hükümeti tarafından Aborijin ailelerinden alınanlar. Zor koşullarda büyüdüğü için kolay bir çocukluk geçirmedi ve çoğu zaman ortalıkta olmayan gerçek babasının yerine bir baba figürü olan amcası 2015 yılında öldürüldü.

Howard, 2017’de henüz 14 yaşındayken Sony Music Australia ile bir geliştirme anlaşması imzaladı. Ardından 2018’de rapçi Juice WRLD ile ikincisinin Avustralya turu sırasında bağlantı kurdu, The Kid Laroi bu turda bir açılış yeri buldu ve ardından Juice WRLD ile yaşamak ve müzik işi hakkında bulabildiği her şeyi öğrenmek için ABD’ye taşındı. Ne yazık ki, Juice WRLD 2019’un sonlarında öldüğünde bu tür bir akıl hocalığı yarıda kaldı, ancak The Kid Laroi ertesi yıl ilk albümünün baş single’ı “Go” da ona yer verdi.

O zamandan beri The Kid Laroi için her şey yokuş yukarı. Son üç yılda bir ton tanınmış sanatçıyla işbirliği yaptı, muhtemelen en büyük varlığıyla Justin Bieber’la kalın. Ancak bu işbirliği listesi oldukça uzun. Miley Cyrus, Lil Tecca, Blackbear, Corbin ve Lil Mosey ile takım oluşturdu. Ve bu buzdağının sadece görünen kısmı, gerçekten — Kid Laroi her yerdeydi.

Bütün bunlar onu bir çift Fortnite Simgesi görünümüne layık kılıyor mu? Değilse, o zaman belki onun çekimiydi TikTok’ta bu onu zirveye çıkardı. Birkaç yıl önce sosyal video uygulamasında TikTok yıldızı Addison Rae hakkında küçük bir lafla havaya uçtu ve yalnızca üç milyon takipçisi nedeniyle değil, aynı zamanda müziği platformda her yerde hazır ve nazır hale geldiği için kendisi de kısa sürede bir TikTok kurumu haline geldi.

Ve şimdi The Kid Laroi, gözünü Fortnite battle royale’i ve beraberindeki metaverse’yi bu devasa kozmetik ve ifade listesiyle ele geçirmeye dikti. Ve son üç ya da dört yıldaki hızlı yükselişine bakılırsa, muhtemelen ona karşı bahse girmemelisin.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1