Yeni bir anket, Blizzard’ın Warcraft 3 Reforged için büyük, yeniden yapılanma güncellemesine olan ilgiyi ölçtüğünü gösteriyor.

gelen bir rapora göre Warcraft Tavernası, Blizzard, oyuncuların Reforged’da en çok hangi özellikleri görmek istediklerini soran bir anket yaptı. Soru, çok çekici olmayandan çok çekici olana kadar sıralanan özelliklerin her birinin ne kadar çekici olduğunu sorar. Önerilen özellikler arasında küresel özel oyunlar, bir sanat güncellemesi, UI/UX yenilemesi, bir depolama boyutu küçültme ve çevresel bir sanat yeniden çalışması yer alıyor. Anket ayrıca oyunculara, bu özelliklerin çoğuyla “geçici bir yeniden lansmanın” onları oynamaya veya satın almaya motive edip etmeyeceğini soruyor.

Anket ayrıca klasik RTS oyununun yeniden yapımı hakkında çeşitli başka sorular da soruyor. Örneğin, oyunu satın alıp almadıkları, ne kadar oynadıkları ve onları oyunu oynamaktan alıkoyan şeyin ne olduğu.

Warcraft 3 Reforged, yaygın oyuncu memnuniyetsizliği için 2020’de piyasaya sürüldü. Oyuncular, eksik özelliklerden ve çeşitli hatalardan bahsetti. Oyunun kötü yönetim ve bütçe kesintilerinin kurbanı olduğu bildirildi. Blizzard, oyunu desteklemeye devam edeceğini iddia etti ve başlangıçta düzeltmeler ve yamalar yayınladı. Güncellemeler olmadan geçen uzun bir aradan sonra Blizzard, dereceli oyun, lider tabloları, oyuncu profilleri ve son zamanlarda özel kampanyalar.

Warcraft 3 Reforged için kartlarda yumuşak bir yeniden lansman olup olmadığı henüz görülmedi. Ancak, en azından Blizzard bunu düşünüyor gibi görünüyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1