Genel kripto piyasası değeri, sanal dijital varlıklar sektörüne daha fazla insanın katılmasıyla Ocak ayının ilk 23 gününde 800 milyar dolardan trilyon dolara yükseldi. Zincir üstü analitik firması Nansen yeni raporunda, Shiba Inu’nun yeni girenlerin kripto yatırımlarına başlamak için en iyi seçenek olarak ortaya çıktığını söyledi. Her zaman rakibi Dogecoin’den daha düşük fiyatlı olan memecoin, daha düşük fiyatıyla yatırımcıları cezbedebilir.

Son yedi gün içinde, 56 milyon $ (kabaca 455 crore Rs) değerindeki SHIB jetonları 12.000’den fazla kripto cüzdanına aktarıldı. CryptoPotato raporu Nansen’in verilerine atıfta bulunmak.

Gadgets 360’ın kripto fiyat izleyicisine göre, bu yazının yazıldığı sırada SHIB, yüzde 0,86’lık küçük bir kazançla 0,000012 $ (kabaca 0,000984 Rs) fiyat noktasında işlem görüyordu.

Şu anda, kümülatif miktarı 6,63 milyar dolara (kabaca 53,999 crore) ulaşan 549 trilyondan fazla SHIB tokeni dolaşımda. CoinMarketCap verileri gösterir.

Shiba Inu, Ethereum ana zincir işlemlerinde en çok görünen tek ERC-20 token kriptosu olarak da ortaya çıktı.

Memecoin son zamanlarda Hindistan’da da popüler kripto seçenekleri arasında ortaya çıktı.

Son zamanlarda SHIB’nin popülaritesi, kripto ATM’lerinde ve ABD’deki AMC Theatres gibi kripto kabul eden şirketler tarafından ödeme seçeneklerinde listelenmesine yol açtı.

Shiba Inu’nun arkasındaki geliştiriciler, ekosistemini genişletmek amacıyla Web3 ve blockchain sektörlerinin farklı alanlarına giriyor.

Önümüzdeki günlerde, SHIB madeni parasının geliştiricileri, ana blok zinciri olarak SHIB ekosistemini destekleyen Ethereum ana ağında bir Katman-2 Shibarium yan zinciri yayınlayacak.

Shibarium Layer-2 ağının piyasaya sürülmesiyle SHIB ekibi, işlem hızını yükseltmeyi, gelişmekte olan blockchain projelerini desteklemeyi ve ayrıca NFT’lerin ekosistemiyle birleştirilmesine izin vermeyi umuyor.

Geçen Ekim ayında, Shiba Inu geliştiricileri, şu anda Shiberse kod adlı Shiba Inu Metaverse’yi duyurdu. İnsanların Shiba Lands’in dijital arsalarını satın alabilecekleri ve sanal kimliklerinin yanı sıra oyunlar inşa edebilecekleri bir emlak metaverse projesi olacak.

Başlangıçta Dogecoin’e şaka olarak rakip olarak oluşturulan SHIB, Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü.

WatcherGuru, SHIB belirteci, geçen yıl 25 Ekim’de piyasa değerine göre 11. en büyük kripto para birimi oldu. bildirildi.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8