2022'de piyasaya sürülen iPad Pro'nun bir fotoğrafı

iPad Pro, büyük makyajını hiç alacak mı?
resim: Elma

Apple geçen hafta bizi yeni donanımla vurdu; macbook pro, Mini Macikinci nesil Ana SayfaPod– ve bu yıl serpme olarak gelecek daha çok şey var. Ancak Bloomberg’in raporuna göre, ufukta görünen bir sonraki şey hemen yükseltmeye değmeyebilir. Açık haber bülteni. Özellikle, tüm modellerde özellik yükseltmeleri açısından muhtemelen iPad için bir “ışık yılı” olacaktır. Ancak 2024 heyecan verici görünüyor.

Apple, geçen yılki satışlarına rağmen bu yıl bir iPad Pro piyasaya sürmeyi planlıyor. sessiz yayınama olacak sonraki Bahar, muhtemelen nihayet güncellenmiş bir tasarım ve OLED ekranları tanıtacağı zaman. Bu, şüphesiz 2023 için bazı satın alma kararlarını karmaşıklaştıracak, özellikle de geçen yılki nakitlerini elinde tutup bunun yerine bu yıl yükselteceklerini düşünenler için.

Ancak 2024’e kadar beklemek büyük kazançlar sağlayabilir. Söylenti değirmeni, son birkaç yıldır bir iPad makyajının neyi gerektireceğine dair raporlarla çalkalanıyor. En son gümbürtüler Apple’ın tabletinin, MacBook Pro’dan önce bile Apple donanımı için OLED ekran devrimini başlatan ilk kişi olacağı. Bir rapora göre, iPad Pro makyajının şu anda sunulanlardan daha büyük ekranları (16 inçe kadar) içereceği yönünde spekülasyonlar var. Bilgi geçen Ekim. Yeni iPad modelinde ayrıca MagSafe üzerinde, iPhone gibi— gerçi düşündük geçen yılki iPad Pro lansmanı ile çıkış yapacaktı. Ve iPad’in benimseyeceği söylentisi kablosuz şarj etme cam sırt makyajı nedeniyle hala güçlü.

Bloomberg ayrıca, o zamandan beri güncellenmemiş olmasına rağmen, iPad Mini ve iPad Air için “herhangi bir büyük güncelleme” yılı olmadığını da bildiriyor. 2021. iPad Mini, bu yıl yenilenirse, ancak yalnızca en son mobil işlemciye güncellenirse, muhtemelen hafif bir teknik özellik artışı elde edecek. Mevcut iPad Mini, iPhone 13 serisini çalıştıran bir A15 Bionic çipe sahiptir. Tedarik zinciri haberlerini oldukça yakından takip eden ve daha önce alıntıladığımız bir analist olan Ming-Chi Kuo, şunları söyledi: geçen sene Apple şu anda en yeni iPad mini üzerinde çalışıyor ve 2023’ün sonunda veya gelecek yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.genel-7