duyduğuna üzüldün mü Apple (muhtemelen) vardır Bu yıl oldukça popüler olan iPad Pro ailesi için “büyük değişiklikler” planlanmadı mı? Bu kesinlikle, büyük olasılıkla ilgili en son söylentilere bakmanın bir yolu. dünyanın en iyi tabletleri, ancak belki de daha iyi bir yaklaşım, şu anda oldukça makul fiyatlara alabileceğiniz şeyleri takdir etmek olacaktır.

Bu, normal iPad Pro standartlarına göre açıkça “makul” ve yalnızca mümkün olan en yüksek indirimleri nerede ve ne zaman arayacağınızı biliyorsanız. Böyle bir yer B&H Fotoğraf Videosu ve bugün böyle bir an, 2022’de piyasaya sürülen giriş seviyesi 11 inçlik bir modelin 799 $ yerine 729 $’a satıldığı an.
Bu, tarihteki en derin fiyat indirimi gibi gelmeyebilir, ama aslında… tam da bu, en azından sadece Wi-Fi olduğu sürece. 128 gig dahili depolama alanına sahip iPad Pro 11 (2022) söz konusu. Bu sıcak yeni B&H anlaşması, geçen ay birkaç farklı perakendeci tarafından düzenlenen birkaç tatil satışıyla eşleşirken, bu yazının yazıldığı sırada Amazon ve Best Buy’ın sunduklarını gölgede bırakıyor.
Bildiğimiz kadarıyla bu aynı zamanda 70$’lık indirimin 2023’teki ilk görünümü ve şaşırtıcı bir şekilde sadece birkaç günle sınırlı olacak. Teklif aynı zamanda uzay grisi renkle sınırlıdır ve gümüş tadı size fazladan 40 dolar kazandırır.

Amazon tarafından şu anda hem uzay grisi hem de gümüş modellerinde önemli ölçüde daha küçük olan 30 dolarlık indirim sunulurken, Best Buy dördüncü nesil iPad Pro 11’i tam perakende fiyatından satmaya devam ediyor.

Ne yazık ki, dijital istifçiler ve cep telefonu bağımlıları için şu anda diğer cihazlarda daha iyi fırsatlar yok gibi görünüyor. 11 inç iPad Pro (2022) yapılandırmaları, ancak bu, bir düğme hareketiyle açıkça değişebilir.

Bu gerçekleşene kadar, nakit sıkıntısı çeken ileri düzey kullanıcılar, son derece indirimli 128 GB iPad Pro 11 (2022) varyantının son teknoloji Apple M2 işlemciye sahip olduğunu ve aynı zamanda pil ömrü, ekran performansı ve akıcılık, ses, kamera ve yazılım destek departmanları.telefon-1