Yandex Market ekibi, küçük kasabalarda yaşayanlar için müjdeli haberi duyurdu. Küçük kasabalarda ve köylerde Yandex Market alım noktaları açılır.Bunu yapmak için Yandex Market, özel bir basitleştirilmiş Kolay Başlatma programını başlattı. Geliştiricilere göre, nüfusu 50 bin kişiye kadar olan köy, köy ve kasabalarda emir vermek için noktalar açmak üzere tasarlandı.

Böyle bir bölgede bir toplama noktası açmak için basitleştirilmiş bir prosedür vardır. Ticari bir binaya (ayrı olması gerekmez), barkod tarayıcılı bir bilgisayara, bir yazıcıya ve sabit bir İnternet bağlantısına ve ayrıca sipariş vermek için bir masaya ihtiyacınız olacak. Yandex Market ekibi, alanı dekore etmek için ücretsiz olarak ışıklı bir tabela ve şirket çıkartmaları gönderecek.

Lansman sırasında, Kolay Başlangıç’ın bir parçası olarak Bryansk, Vladimir, Voronezh, Volgograd, Lipetsk, Nizhny Novgorod, Rostov, Udmurt ve Sverdlovsk bölgeleri, Krasnodar ve Stavropol Bölgeleri ve Başkurdistan’da teslim alma noktaları açabilirsiniz. . Zamanla, coğrafi kapsamın artması planlanmaktadır.genel-22