Proshop’ta Motorola Edge 30’u kısa bir süre için sadece 259 Euro’luk önceki en iyi fiyata alabilirsiniz. Midranger, Almanya’da yalnızca birkaç aydır mevcut ve şimdi şimdiden büyük bir indirim yapabilirsiniz. Teklifi daha yakından inceledik ve size tüm detayları anlaşma kontrolümüzde anlatacağız.

Motorola, geçtiğimiz sonbaharda yeni Edge 30 serisi ile bir kez daha ortalığı karıştırmıştı. Motorola Edge 30 Ultra, 200 megapiksel ana kameraya sahip ilk akıllı telefon olarak tarihe geçerken, şu anda Proshop’ta en düşük fiyata alabileceğiniz standart model, iyi donanım ve gerçekten iyi bir ekranla puan alıyor.

Motorola Edge 30, 144 Hertz yenileme hızına sahip 6,55 inç FHD+ ekran kullanıyor. Qualcomm’un orta seviye SoC’si, 8 GB RAM ve 128 GB dahili bellek yapılandırmasına sahip Snapdragon 778+ gerekli gücü sağlar. Fotoğraf modülü Ultra modeline pek yaklaşmasa da 50 megapiksel ana kamera ve 50 megapiksel ultra geniş açılı lense güvenebilirsiniz. Arkadaki üçlü kamera sistemi, 2 MP derinlik lensi ile tamamlanıyor.

Proshop’un Motorola anlaşması buna değer mi?

Sadece fiyata bakarsak, soru büyük bir cevapla cevaplanabilir. EVET cevap vermek. Çünkü şu anda bir sonraki en iyi teklifi 357 Euro’ya alabilirsiniz, bu da bu teklifle yaklaşık 100 Euro tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. Akıllı telefonun bu fiyat aralığında rekabet etmesi de zor olacaktır. Her şeyden önce, ekran ve güçlü kamera sistemi bir zevk kaynağı.

Motorola Edge 30 ile de şikayet edecek başka bir şey yok. 33 watt’lık hızlı şarj işlevi ile 4.020 mAh pili hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz ve 5G’den de vazgeçmek zorunda kalmazsınız. Ayrıca Motorola, Android 14’e kadar işletim sistemi güncellemeleri ve 2025’e kadar güvenlik yamaları vaat ediyor. Bu nedenle, şu anda ucuz ve iyi bir orta sınıf arıyorsanız, bu anlaşma size kesinlikle tavsiye edilir.

Teklif hakkında ne düşünüyorsun? Şu anda çevrimiçi olarak bulabileceğiniz yaklaşık 350 Euro’luk normal fiyatın çok yüksek olduğunu düşünüyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27