Biraz merakla “Cloud 11” olarak adlandırılan, OnePlus’ın bir süre önce onayladığı 7 Şubat lansman etkinliği, öncelikle şirketin küresel genişlemesiyle ilgili olacak. en yeni ultra üst düzey akıllı telefon.

Ama OnePlus Buds Pro 2 de birkaç hafta içinde ikinci bir duyuru için ayarlandı ve bu ayın başlarında yapılan ilk resmi duyurudan sonra satış noktalarının net olmaması durumunda, Shenzhen’den yeni bir basın açıklaması bir dizi ek bilgi sunuyor.
Bildiğiniz gibi, bu kötü adamlar doğrudan Apple’ın son derece popüler AirPods Pro 2. Bu nedenle, uzamsal ses de dahil olmak üzere bir dizi süper gelişmiş yetenek ve teknolojiye sahip olacaklar.
Bununla birlikte, OnePlus Buds Pro 2 tarafından desteklenen uzamsal ses, AirPods Pro 2 veya Beats Fit Pro, Google’ın yarattığı yeni teknolojiyle onların peşinden gidiyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi, tüm Spatial Audio çekimleri hemen hemen aynı vaatlerle gelir ve sesi “hareketten bağımsız olarak sabit bir konumdan” her zaman ileterek “çok boyutlu bir deneyim yaratmayı” amaçlar.

Nihai hedef (en azından OnePlus’a göre), tüm içeriğiniz için “sinemadakiyle aynı kalitede 3D ses” sunmaktır; kablosuz kulaklıklar.

Kendi şirket içi Mekansal Ses özelliğini uygulamak yerine Google’ın Android 13 işletim sisteminde yerleşik bir teknolojiyi benimsemenin ana avantajı, artan akıcılık ve ultra düşük gecikme süresi olabilir, ancak elbette, tam olarak nasıl görüleceğini (veya duyulacağını) beklemektedir. OnePlus Buds Pro 2 gerçek dünyada harika ses çıkaracak.

7 Şubat “lansman” tarihidir, unutmayın, ABD satışları muhtemelen biraz daha sonra bilinmeyen bir fiyattan başlayacak ve 150 $ sınırını aşmayı bekleyebiliriz. Spatial Audio’ya ek olarak, şüphesiz birinci sınıf OnePlus Buds Pro 2’nin, yakındaki Android cihazlarla son derece hızlı eşleştirme için Google’ın Hızlı Eşleştirme ve Ses Değiştirme özelliklerini entegre ettiği de onaylandı.telefon-1