Yılın başında Çin’de tanıtılan son teknoloji ürünü OnePlus 11, merakla beklenen için neredeyse hazır ABD genişlemesi. Ancak bu, ihtiyaçlarınıza (ve bütçenize) en uygun telefon mu?

Markanın sıkı bir hayranıysanız ve mutlak bir Android kullanıcısıysanız, kesinlikle öyle görünebilir, ancak yakın zamanda sona eren yılbaşı alışveriş sezonu banka hesabınızda büyük bir açık bıraktıysa, muhtemelen denemek iyi bir fikirdir. göz önünde bulundurarak harcamalarınızı kontrol altında tutmak için Oneplus 10T.
beklemediğimiz halde OnePlus 11, Samsung kadar pahalı olabilir Galaxy S23 Ultra canavarı, örneğin, Amerika’da, perakende fiyatının 900$’ın altına ineceğini hayal etmek zor.
Buna karşılık, eşit derecede büyük boyutlu ve biraz daha az güçlü OnePlus 10T normalde yalnızca 649 ABD dolarından başlar ve şu anda kesinlikle hiçbir koşul eklenmeden 549 ABD dolarına kadar düşmektedir. Evet, bunlar, burada bahsettiğimiz tamamen kilidi açılmış 5G özellikli birimlerdir ve yeterli bir 8GB RAM sayısı ve 128 gig dahili depolama alanı ile donatılmıştır.
Bu giriş seviyesi yapılandırma söz konusu olduğunda Aytaşı Siyahı ve Yeşim Yeşili renkleri arasından seçim yapabilir veya 16 gig bellek ve 256 GB depolamaya sahip üst düzey bir varyantın tek bir siyah çeşidini kendi fiyatından sonra çok makul bir 649 $ karşılığında seçebilirsiniz. 100$ indirim.
Bu 100 $’lık indirim, eşi benzeri görülmemiş bir şekilde oldukça nadir olmaya devam ediyor ve bugün geri dönüyor kısa bir süre sonra ve çok nadiren yukarıda bahsedilen üç OnePlus 10T modelini de kapsıyor.

Verildi, Best Buy şu anda bu 10T sürümlerinin liste fiyatlarından 200 $ daha ağır bir indirim yapabilir, ancak yalnızca, bazılarınızın büyük bir anlaşma bozucu olarak göreceğini bildiğimiz önceden operatör aktivasyonu ile.

Biraz daha eski ve daha yavaş bir Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciye sahip olmanın yanı sıra OnePlus 11, 10T de ekran ve kamera bölümlerinde pek gelişmiş değil. Ancak 4.800 mAh pil, sektör lideri 125 W şarj teknolojisini destekleyen oldukça büyük ve inanılmaz derecede hızlı. Ve özelliklerin geri kalanı da 549 $ ve üstü için fena değil.telefon-1