En yeni Call of Duty oyununda hardcore modun nerede olduğunu merak ediyorsanız, bir tek siz değilsiniz. Neyse ki, Modern Warfare 2 Hardcore modunun Infinity Ward tarafından 2. Sezona dahil edileceği onaylandığından, bu durum gelecek ay değişmek üzere!

Bu, stüdyo tarafından bugün Twitter’da duyuruldu:

Gördüğünüz gibi, 2. Sezonun çok oyunculu yeni eklemeleri için bir blog gönderisi bu hafta yayınlanıyor! Muhtemelen 2. Sezonun yeni haritası, yeni silahlar ve daha fazlasını da duyacağız!

15 Şubat’ta başlayacak olan Modern Warfare 2 ve Warzone 2 için Sezon 2’de ayrıca çok oyunculu için Dereceli Oyun, Warzone 2 için yeni bir küçük harita, yeni DMZ eklemeleri ve daha fazlası yer alacak! Bunun için geçen hafta alay ettik, ancak önümüzdeki hafta yayınlanacak bir dizi bilgi setine hazırlanın.

Çok oyunculu atıcılarda Hardcore modunun nasıl çalıştığına aşina olmayanlar için, bu, genellikle 1-2 merminin bir düşmanı düşürmeye yeteceği anlamına geldiğinden, silahlı çatışmalara daha “gerçekçi” bir yaklaşımdır. Sadece bu değil, aynı zamanda HUD ve UI da oyunu daha yavaş ve biraz daha taktiksel hale getirmek için çıkarıldı.

Hardcore modu ve 2. Sezon için hazırlanan şeyler hakkında daha fazla bilgi edindikten sonra, okuyucularımıza kesinlikle haber vereceğiz.

oyun-6