Son League of Legends etkinlikleri dizisinin, oyuncu tabanının mecazi düdüğünü çalmada büyük ölçüde başarısız olduğu bir sır değil, ancak Riot, geliştirme ekibinin MOBA topluluğuna yeni ve heyecan verici bir şey vermek istediği yönündeki son iddiaları ikiye katladı.

Hayal kırıklığı yaratan 13. Sezon sinemasının ve 2023’te ikonik MOBA’da büyük değişiklikler vaat eden resmi bir özür videosunun ardından Riot, oyun içi etkinlikleri yeniden düzenleme ve onlara Bilgewater’s Butcher’s Bridge’i yapan yeteneklerin bir kısmını verme sözünü iki katına çıkardı. Spirit Blossom’ın oyun içi kısa romanı çok özel.

“League of Legends etkinlikleri çok fazla” başlıklı bir Reddit dizisine yanıt olarak [sic] mülayim,” rekabetçi oynanışta kıdemli tasarım lideri Jordan ‘BarackProbama’ Checkman, geliştiricilerin etkinliklerinin seviyesini yükseltme iddialarını ikiye katladı.

“Sizi duyuyoruz” yazıyorlar. “Bazı olayların şu anda içerebileceği düzeyde yenilik/heyecan içermediğinin farkındayım. İleriye dönük kalitelerini artırmak için bazı kısa ve uzun vadeli yatırımlar üzerinde çalışıyoruz. Bu, daha sürükleyici deneyimler, etkinlik yapılarımızda değişiklikler ve hatta modlar içerecektir.

“Doğrudan Anlar ekibinde (etkinliklerimizi onlar hazırlıyorlar) veya Modlar ekibinde (modları… onlar yapıyor) değilim, ancak planladıkları şeylerden bazılarını gördüm ve oynadım ve bir oyuncu olarak oldukça heyecanlıyım.

“Yapabileceğim en iyi şey, hepiniz için elimizden gelen en havalı şeyleri yapmak için tüm ruhumuzla savaşmaya devam edeceğimizi bilmenizi sağlamak,” diye bitiriyorlar ve “bunların sözler değil, eylemler olacağını” belirtiyorlar. güvenini geri kazan. devam edebilirsin ve etmelisin saygılarımla Hedefe ulaştığımız ve ulaşmadığımız yerleri bize bildirin.”

Takip etmek Bu yukarı, Moments ekibinin üst düzey yöneticisi Daniel ‘Rovient’ Leaver, “bu yılki yaz etkinliklerimizden biri için özel bir şey üzerinde çalışıyoruz. Görsel bir roman değil.”

Bu benim kulağıma müzik. League of Legends’ın neden sezonluk Rift’leri geri getirmesi gerektiğine dair zaten tam kapsamlı bir rant yaptığım göz önüne alındığında, Riot’un ciddi bir şekilde etkinlik sistemine baktığı gerçeği Kesinlikle oyunun ihtiyacı olduğuna inandığım şey. Belki bir Havuz Partisi Yarığı görürüz, belki de tamamen yeni bir şey olur; Her iki durumda da, heyecan verici bir şeyin yolda olduğunu bilmek kesinlikle ilgimi çekti. Buna hopium diyebilirsin elbette ama olaylar düzelirse belki yeniden LoL oynamak isteyebilirim – ‘kısa ara’m hızla uzun bir ara haline geldi.

Etkinliklerin tek odak noktasının yeni görünümler olmayacağını umarak League of Legends’a ne kadar harcadığınız konusunda endişelenmek zorunda kalmayacağınız için siz de heyecanlıysanız, League of Legends seviye listemize bir göz atmaya değer. favori şampiyonlarınızı hâlâ yönetebildiğinizden emin olun.oyun-2