Granblue Fantasy Versus serisine yeni bir giriş, dün Granblue Fantasy Fes sırasında duyuruldu. Bu, Granblue Fantasy Versus Rising olarak bilinen Granblue Fantasy Versus’un genişletilmiş bir versiyonudur. Bu sürüm, karakter yenilemeleri, yeni mekanikler ve hatta tamamen yeni oyun modları getiriyor. Elbette, Crossplay ve Rollback Netcode’a da sahip olacak.

Granblue Fantasy Versus Rising’in tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu oyun, popüler mobil oyun Granblue Fantasy’ye dayanmaktadır. Oyun, birçok karakter için stratejileri renklendirecek yeni mekanikler sunuyor. Yeni oyun mekaniğinin birçoğu yıl boyunca açıklanacak. Ek olarak, oyun karakter listesini genişletecek.

Granblue Fantasy Versus Rising, yepyeni bir Hikaye Modu ile RPG modunun basitleştirilmiş bir versiyonunu da beraberinde getirecek. Bu mod, Granblue Fantasy Versus’un tüm bölümlerini yeni karakterlerin yer aldığı orijinal bir destana getiriyor. Ek olarak, oyun, Granblue Fantasy’nin sanat tarzını çoğaltmak için eklenen oyun içi gölgelendiriciler ve işleme sonrası efektlerle görsel bir revizyon görecek.

Oyunun bu yeni sürümü, aynı zamanda diğer dövüş oyunlarını gerçekten utandıran yeni bir ek oyun modu getiren yeni bir Çevrimiçi lobi sunacak. Granblue Fantasy Versus, oyuncuların Grand Bruise Legends olarak bilinen çok oyunculu parti oyunlarıyla oynamanın yeni yollarını keşfetmelerini sağlayacak. Bu modun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Rising Grand Bruise Legends’a karşı Granblue Fantasy modu, Fall Guys’ın gacha dövüş oyunu versiyonunda olduğu gibi oynanabilen birkaç mini oyun içerir. Mod, oyuncuların çeşitli battle royale ve takım tabanlı mini oyunlarda diğerlerine karşı kafa kafaya karşılaşacağı birkaç oyun içerecek.

Granblue Fantasy Versus Rising, 2023’ün bir noktasında PlayStation 4, PlayStation 5 ve PC’de (Steam) mevcut olacak.

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17