Tüm Fallout 4 modları arasında, sadık Bethesda RPG oyun serisini Amerika Birleşik Devletleri’nin ışınlanmış kıyılarından Birleşik Krallık’ın eşit derecede ışınlanmış kıyılarına taşıyan Fallout London en iddialısı olabilir. Yeni bir harita, yeni görevler, yeni düşmanlar, yeni silahlar – Fallout 5’in çıkış tarihini beklerken oynayacak bir şeyler arıyorsanız, Fallout London kesinlikle en iyi seçeneğiniz olacaktır. Ama gerçekten içinde olabilecekken neden Fallout 4’ün bu devasa yeni versiyonunu oynuyorsunuz?

Fallout London’ın yaratıcısı Team Folon, potansiyel seslendirme sanatçıları için bir oyuncu seçimi çağrısı yaptı ve açık dünya oyununda yer almak için hemen başvurabilirsiniz. Ve Jason Statham, Michael Caine ya da – ahem – Dick van Dyke’ı seslendirmek için yeterince ses çıkarmadığınızdan endişeleniyorsanız, paniğe kapılmayın.

Fallout London, adını taşıyan ortamına rağmen “çeşitli yerel İngiltere ses türleri ve aksanları” arıyor. Sert, kuzeyli, Sean Bean tipi bir şey yapabilir misin? En iyi kötü adam sesin Charles Dance veya Death Star’daki memurlar gibi mi geliyor? O zaman bir atış yapabilirsin.

Oynanmakta olan belirli roller hakkında çok fazla ayrıntı yok, ancak Team Folon bir eşantiyon olabilecek bazı örnek diyaloglar sunuyor.

Seçme kâğıdından bir satırda, “Düşüncelerini beğendim, Albay,” yazıyor. “Bir paralı askerle her zaman kazanırsın. Ya işi yaparlar ya da ödeyecek kimse kalmaz.” Bu bana biraz tüyler ürpertici, biraz aristokratik geliyor.

John Cleese’in sesinde hayal etmekten kendimi alamadığım başka bir satırda, “Sizler çok ileri gittiniz,” yazıyor. “Bu senaryo şimdiye kadar okuduğum en büyük saçmalık. Bu propaganda, sade ve basit. yayına koymayacağım. Güle güle.”

Ayrıca, NPC’lerin vurulduklarında veya bir oyuncuya saldırdıktan sonra alay ettiklerinde yaptıkları küçük acı homurtuları gibi bazı genel savaş havlamaları da göndermeniz gerekecek. Boğazınızı temizleyin, diyaframınızı şişirin ve ilgileniyorsanız uygulamaya bir göz atın. burada.

Fallout London piyasaya sürülmeden önce zaman öldürmek istiyorsanız, Fallout gibi en iyi oyunlardan bazılarına göz atın. Bethesda’nın bir sonraki büyük RPG’sini ve Starfield çıkış tarihini ne zaman bekleyebileceğimizi de merak ediyor olabilirsiniz. Alternatif olarak, PC’de başka harika sanal alan oyunlarını deneyin.oyun-2