19 yıllık emektar Mac Walters şirketten ayrıldığı için BioWare liderliğinde bir değişiklik geçiriyor. Walters, 2022’nin sonunda BioWare’den ayrıldı, ancak ayrılışı yakın zamana kadar büyük ölçüde fark edilmedi. İçinde LinkedIn’de yayınlaWalters, BioWare’den ayrıldığını doğruladı.

“Yeni bir yılla birlikte yeni maceralar gelir” diye yazdı. “Bazılarınızın zaten bildiği gibi, geçen yılın sonunda BioWare’den ayrılmaya karar verdim. Son 19 yıl, en hafif tabirle hayat değiştiren bir deneyim oldu ve ayrılma seçimini çok zorlaştırdı. pek çok harika insanla ve en harika ekiplerin ve projelerin bir parçası olma ayrıcalığına sahip oldum. Hepsini anlamak zor ve önümüzdeki yıllarda bunun üzerinde düşüneceğimi biliyorum.”

Walters eski meslektaşlarına teşekkür etti ve “BioWare’deki herkesin yaptığınız her şeyde en iyisini yapmasını” dilediğini söyledi.

Notunun sonunda “Gerçekten bir zevkti,” dedi.

Walters, 2003 yılında BioWare’de çalışmaya başladı ve şirkete Jade Empire için yazar olarak katıldı. Daha sonra orijinal Mass Effect’te kıdemli bir yazar oldu, ardından Mass Effect 2 ve Mass Effect 3’ün baş yazarı oldu. Mass Effect Andromeda’da yaratıcı yönetmendi ve ardından Anthem’in anlatı yönetmeni ve daha sonra Mass’ın yönetmeni oldu. Etki: Efsanevi Sürüm. Son olarak Walters, Dragon Age: Dreadwolf’un yapım yönetmeniydi.

Walters’ın LinkedIn sayfası şimdi bir test aldığını belirtiyor. “kariyer molası” yeni kişisel hedefler peşinde koşarken.

EA, BioWare’i 2007’de satın aldı. Kurucuları Ray Muzyka ve Greg Zeschuk 2012’de istifa ederken, diğer gaziler Casey Hudson ve Mark Darrah 2020’de ayrıldı. Gary McKay, BioWare’in yeni genel müdürü ve şirketi geleceğe taşıyor.

BioWare’in yaklaşan projelerinden bazıları arasında yeni Mass Effect oyunu Dragon Age: Dreadwolf ve Star Wars: The Old Republic için devam eden destek yer alıyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1