Pekala, bu uygun bir zamanlama. Yeni M2 Pro Mac Mini ile ilgili incelememiz kısa süre önce arttı ve ön siparişinde 100 ABD dolarına kadar tasarruf edebilirsiniz. Yeni Mini Mac her ikisinde de temel M2 yapılandırması ve daha güçlü M2 Pro sürümü için Adorama’da ön sipariş verilebilir 549 dolar (50 $ indirim) ve 1.199 dolar (100 $ indirim), kodu kullandığınızda sırasıyla APINSIDER Kasada (şapka ucu kaygan fırsatlar). Bu ön siparişler, yeni M2-ified MacBook Pro’lar için de lansman günü olan 24 Ocak’ta yarın gönderilmeye başlayacak. Ancak, ne kadar süre devam edeceğinden emin olmadığımız için bu anlaşmaya hemen atlamak isteyebilirsiniz.

Apple ürünleri çıktığı anda tasarruf etmek nadirdir (ön siparişler için daha da az yaygındır), ancak bu, en yeni Mac Mini’yi Apple’ın eğitim indirimiyle aynı fiyata almak için harika bir fırsattır. Mac Mini’nin temel M2 modeli 8 GB RAM ve 256 GB SSD ile gelirken, M2 Pro modeli açıkça üstün işlemci artı 16 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahiptir. Ayrıca, iki USB-C bağlantı noktasından dörde kadar genişletilmiş bir bağlantı noktası seçimine sahiptir. Bu ön sipariş indirimi ile biriktirdiğiniz parayı bir monitör, fare ve klavye için kullanın. (Mac Mini bunları içermez.)

$549

2023 için revize edilmiş Mac Mini, sekiz çekirdekli CPU, 10 çekirdekli GPU, 8 GB RAM ve 256 GB SSD içeren M2 destekli bir model için 599 dolardan başlıyor. Mini ayrıca M2 Pro çip, 16 GB RAM, 512 GB SSD ve daha güçlü bağlantı noktası seçimi ile 1.299 dolara alınabilir.

Apple'ın 2023 Mac Mini'sinin arkasından bir fotoğraf.

Mac Mini’nin M2 Pro sürümündeki bu arka bağlantı noktaları çok güzel.
Fotoğraf: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Oyun dünyasında, Xbox Elite Series 2 Çekirdek denetleyicisi için satışta 99,95 dolar (30 $ indirim) Woot’ta. Bu, Microsoft’un özelleştirilebilir birinci sınıf denetleyicisinin en son sürümüdür, ancak daha ucuz bir fiyat ve parlak beyaz ve siyah renk şeması için çıkarılan bazı ekstralar ile esasen normal Elite Series 2 ile aynı özelliklere ve tasarıma uygundur. Elite oyun kumandaları sorunsuz olmasa da, Xbox ve PC için alabileceğiniz en iyi oyun kumandalarından biri olmaya devam ediyor — standart Xbox kumandasına göre çok daha üstün bir yapı ve USB-C ile şarj olan dahili şarj edilebilir pil sunuyor. (değiştirilebilir AA pillerin aksine).

Şimdi, Elite Series 2 Core ile akılda tutulması gereken bazı şeyler var. Öncelikle, dört özelleştirilebilir arka kanat düğmesini istiyorsanız, 59,99 ABD Doları tutarında ayrı bir aksesuar paketi satın almanız gerekir (bu anlaşma ile birlikte size toplam 159,94 ABD Doları verir – yine de 179,99 ABD Doları Elite Series 2’den daha ucuzdur). Ayrıca, Elite Series 2 Core, normal Elite Series 2’nin uzatılmış bir yıllık garantisi yerine normalde 90 günlük bir garantiyle gelir. Woot, satış sayfasında Core için garantinin bir yıl olduğunu belirtiyor, ancak bu mümkün kesin değil.

$100

Xbox Elite Kablosuz Oyun Kumandası Series 2 Core, işlevsel olarak daha pahalı olan Elite Series 2 ile aynıdır ancak ekstra D-pad, arka paletler, parmak çubukları veya şarj kutusu ile birlikte gelmez. Bunlar olabilir 59,99 $ karşılığında ayrı olarak satın alınır.

Apple diyarında, Verizon’dan 50 $ indirim ikinci nesil AirPods Pro hala çalışıyor, bu da birinci sınıf kablosuz kulaklıkların fiyatını 199,99 $. Bu, Apple’ın orijinallerine çok benzeyen, ancak çok daha iyileştirilmiş gürültü engelleme, genel olarak daha iyi ses kalitesi, kullanışlı yeni bir ses açma/kapama hareket kontrolü ve yerleşik bir hoparlör özelliklerine sahip, bugüne kadarki en pahalı Bluetooth kulaklıklarındaki en iyi fiyat olmaya devam ediyor. yanlış yerleştirirseniz Find My uygulaması aracılığıyla cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl bir durum.

Bir iPhone, iPad veya Mac kullanıcısıysanız ve kendinizi Apple’ın ekosistemine daha fazla kilitlemekten çekinmiyorsanız, en son AirPods Pro hakkında beğeneceğiniz çok şey var. İncelememizi okuyun.

Açık bir şarj kutusunda bir çift AirPods

$200

Apple’ın en yeni AirPods Pro’su, son nesil modelin özelliklerini taşır ancak kaydırma denetimleri ve gelişmiş gürültü önleme sağlayan yeni bir H2 çip içerir. Ayrıca, Apple’ın güçlü Find My ağını destekleyen, suya dayanıklı bir şarj kutusuyla birlikte gelirler.

Apple'ın ikinci nesil AirPods Pro kasasının yakın plan fotoğrafı.  Yeni konuşmacı resimde.

Yeni AirPods Pro’nun durumunda küçük hoparlörü ve orijinalinde olmayan kordon halkasını görebilirsiniz.
Fotoğraf: Chris Welch / The Verge

Podcast yayınına, yayın akışına girmek veya yalnızca Zoom aramalarında çok daha iyi ses çıkarmak istiyorsanız, iyi bir mikrofon şarttır. bu Mavi Yeti USB mikrofon için satışta 64,99 $ GameStop’ta. Bu 65 dolarlık bir tasarruf, yani Yeti’nin bu kaygan siyah versiyonunu (bence en havalı görünen) şimdiye kadarki en iyi fiyata alıyorsunuz. Artı, eğer eklerseniz üç aylık ön ödemeli PC Game Pass üyeliği mikrofonla birlikte sepetinize ekleyin, bundan 10$ indirim alacaksınız (normalde 29,99$).

Şimdi, bir mikrofon seçmek birçok insan için kişisel bir karar olabilir. Mükemmel bir mikrofon yoktur, ancak birçok kişi Blue Yeti’nin görünüşüne ve sesine hayrandır. Gerçek şu ki, birçok kişi yanlışlıkla bu mikrofonu kötüye kullanıyor (üstten değil, yandan konuşmanız gerekiyor) ve ideal olmayan alanlarda kullanıyor. Yeti bir kondansatör mikrofondur, bu nedenle yansıma oluşturan sert yüzeylerin olmadığı bir odada en iyi performansı gösterir. Bununla birlikte, alanınız mükemmel bir şekilde ele alınmamış olsa bile, bunun gibi bir mikrofonu ağzınıza yaklaştırdığınız sürece iyi bir şekilde kullanabilirsiniz (masanızın üzerinde bırakmak, sesinizden çok klavyenizi almak zorundadır). Bu harika anlaşmadan yararlanıyorsanız, kendinize bir iyilik yapın ve bir bom kolu.

$65

Blue Yeti denenmiş ve gerçek bir USB mikrofondur. İyi yapılmış cihazın kullanımı inanılmaz derecede kolaydır ve basit kullanım için yerleşik kontrollere sahiptir, bu da yatak odanızda veya ev ofisinizde stüdyo kalitesinde sesi kolaylıkla yakalayabilmenizi sağlar.

Pazartesi gününüz için daha fazla fırsat:genel-2