500$+ fiyat etiketine sahip kulaklıklar kadar popüler olan birkaç çift kulaklık var. AirPods Maks. İkincisi Apple’ın kulak üstü kablosuz kulaklıkları alması ve söylemeye gerek yok ki, ağır bir prim karşılığında kusursuz kalite sunuyorlar. Pek çok potansiyel alıcıyı nihai olarak caydıran şey tam olarak gösterişli fiyattır – tipik arz ve talep.
Bununla birlikte, şimdi AirPods Max’i savurmak isteyenler bile tedarik sorunlarıyla karşı karşıya olabilir. Bugün, 9to5Mac bildirildi özel bir makale Apple’ın üst düzey kulaklığının siparişlerinin 2-3 hafta ertelendiği.

Kaynağa göre, şimdi verilen siparişlerin 7 Şubat ile 14 Şubat arasında ulaşması bekleniyor. AirPods Max’in Aralık 2020’de piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, orijinalinden 2 yıldan fazla bir süre sonra tedarik sorunlarının ortaya çıkması pek mantıklı değil. öğle yemeği. Ancak, Apple bir sürpriz planlamıyorsa.

Tipik olarak, mevcudiyet ve tedarik sorunlarındaki aksaklıklar, bir ürünün durdurulmakta olduğunun veya halefinin ufukta göründüğünün işaretleridir. Bununla birlikte, bu senaryoların hiçbiri zamanın bu noktasında olası görünmüyor.
Kısa süre önce, önde gelen bir Apple analisti ve teknoloji endüstrisinin içinden biri olan Ming-Chi Kuo, AirPods Max 2’yi ne zaman bekleyebileceğimizi tahmin ediyoruz. Ona göre, ikincisi 2024’ün sonları ile 2025’in başları arasında piyasaya sürülecek.

9to5Mac, Apple’ın diziyi taze tutma çabası olarak AirPods Max’in bunun yerine yeni renk tonları alabileceğini tahmin etti. Cupertino şirketi, bir ürünün piyasaya sürülme döngüsünün ortasında yeni renk seçeneklerini piyasaya sürmek için bir eğilim geliştirdi.

Şu anda AirPods Max’in 4 yıllık bir yenileme döngüsü olacak gibi görünüyor. Bu, kulaklıkların orijinal olarak piyasaya sürülmesinden 2 yıl sonra yeni renk seçenekleri hipoteziyle iyi bir uyum içindedir. Yine de, bunların hepsi şu anda bir kova tuzla alınmalıdır.telefon-1