Son zamanlarda hızlı tempolu ve çılgın bir FPS oyunu pazarındayım. Akıcı hareket, hızlı silah oyunu ve sürekli olarak size eğri toplar fırlatırken becerilerinizi zorlayan mükemmel seviye tasarımına sahip nişancı türü. Eğer sizde de varsa, türün en iyi nişancı oyunlarından biri olarak gördüğüm şeyin Steam’de şu anda yarı kaliteli kahvelerin çoğundan daha ucuz olduğunu duyunca mutlu olacaksınız. Henüz oynamadıysanız Titanfall 2’yi denemelisiniz.

Respawn Entertainment’ın duvarda koşan pilotları ve dev robotları kontrol ettiğinizi gören çok oyunculu nişancı oyununun devamı niteliğindeki Titanfall 2, bir senaryo sunarak birçok oyuncunun çağrılarına cevap verdi. Geçmeniz yaklaşık altı saat sürecek yalnızca dokuz seviyeden oluşan bu, aşırı uzun bir kampanya değil, ama kesinlikle harika bir kampanya.

Pilot Jack Cooper ve Titan BT-7274’ü galaktik bir savaşın ortasında kontrol ediyorsunuz ve Respawn, evreni ve içindeki çatışmayı (daha sonra Apex Legends dünyasını etkileyecek olan) inşa etmek için çok takdir edilen çabayı gösterirken, bağ Cooper ve BT arasındaki çekişme, gösterinin yıldızı.

En derin ilişkiler bile değil, ancak birkaç istisna dışında, her görev boyunca herhangi bir zamanda hem Cooper’ı hem de BT’yi kontrol etme fırsatına sahip olmak, ilişkilerini gerçekten sağlamlaştırıyor ve sonucu belirliyor (burada hiçbir şeyi mahvetmeyeceğim) ) hepsi daha tatlı.

Bu sizin için yeterli değilse, Titanfall 2’nin her bir seviyesi mükemmel. Bir an devasa bir banliyö montaj hattının yanına park ediyorsunuz ve sonra uzay gemilerinin yanında koşuyor olacaksınız veya bir nişancı oyununda şimdiye kadarki en tatmin edici şekilde uygulanmış mekaniklerden birini kullanacaksınız, bu o kadar büyük bir sürpriz ki burada bahsetmeyeceğim zaten neden bahsettiğimi bilmiyorsanız.

Titanfall 2 size yeni konseptler fırlatır ve onları o kadar hızlı yineler ki, kendinizi en sevdiğiniz seviyeye geri atlarken bulursunuz, ancak bu sefer daha hızlı, daha güçlü olursunuz ve seviyeden bir canavar gibi geçersiniz. Meltem.

Bugün Titanfall 2’nin kampanyasıyla ilgili beni etkileyen şey, yalnızca “hepsi öldürücü, dolgusuz” terimini örneklendirmesi değil, aynı zamanda sebepsiz yere kendini şişirmemesi. Kampanyanın kısa olması, insanları tam fiyatlı bir oyun oynamaktan kesinlikle caydıracak, ancak bu kadar ucuz olduğunda tek yapabileceğim, onu oynayana kadar neden oynamanız gerektiğini yazmak.

Titanfall 2, 2 Şubat’a kadar Steam’de şu anda 2,99 $ / 2,49 £ve yalnızca kampanya için %90 indirim buna değer. oyunun özelliklerini bulabilirsin Steam sayfası burada (Teşekkürler, reddit).

Titanfall 2’nin kampanyası tam bir paket değil, çünkü bilgisayar korsanlıkları, DDOS saldırıları ve Respawn’dan genel destek eksikliği nedeniyle PC’de neredeyse oynanamaz hale getirilmiş bir çok oyunculu modu da var. Özel sunuculara ve özel oyunlara izin veren bazı Titanfall 2 istemcileri var, bunlar PC’de çevrimiçi denemek istiyorsanız kesinlikle denemeye değer, ancak Steam’deki mevcut fiyat için, yalnızca tek oyunculu oynamak istiyorsanız, bu hala buna değer.

Bunun yerine Titanfall 2’ye benzer oyunlar oynamak istiyorsanız, şu anda mevcut olan en iyi çok oyunculu oyunların ve en iyi aksiyon-macera oyunlarının listelerine sahibiz ve her iki listeden de sizi kesinlikle tatmin edecek bir şey var.oyun-2