2023 korku filminde kağıt kesici kullanan M3gan.

resim: Blumhouse/Evrensel

Universal ve Blumhouse’un başarısı M3GAN ay boyunca birkaç faktöre bağlanabilir, ancak kesinlikle queer izleyicilerde yankı uyandırdı. Belki de saçları yüzündendi, her zaman göründüğü gibi gölge atmaya da belki sadece o cinayet işlemek: ne derseniz deyin, o nişi buldu.

Onun devamı iki yıl daha bitmesine gerek yok, ama neyse ki, Cumartesi gecesi canlı bizi bekleyen korku hakkında bir fikir vermek için bir skeç yayınladı. M3GAN 2.0. Ve komedi şovunun devam filmi için konuşması? Eşcinsel erkekleri olabildiğince doğrudan hedefleyin. Eldeki iki M3gan ile (Chloe Fineman ve konuk sunucu Aubrey Plaza tarafından canlandırılıyor), skeç temelde oyuncak bebek ikilisinin kulüpte bir grup gey erkeğe hakaret etmesinin ve kulüpte dans etmesinin iki dakikasıdır.

M3GAN 2.0 – SNL

Plaza ve Fine gerçekten iyi bir M3gan çifti oluyorlar ve bu işe kendilerini adamışlar. Ama dürüst olmak gerekirse, skeç, filmin popülaritesindeki saçma yükseliş ve M3gan’ın haftalar boyunca viral şöhrete yükselişiyle dalga geçerken en güçlü halini alıyor. (“Gibi kardeşler, ama geyler için” birkaç katmanda güzel bir yumruk!) Aksi takdirde, temelde beklediğiniz şey: M3gan’ların gey erkeklere karşı kurnaz olması ve gülünç olması ve “yas kraliçesi” olması. Allison Williams, dizinin en iyi bilinen sahnelerinden birini bize hatırlatmak için sonlara doğru ortaya çıktığında bile. kızlar, M3gan’ın eşcinsel düşmanlığı ana şakadır.

Gerçek M3GAN devam filmi 17 Ocak 2025’te yayınlanacak. Şimdi ve o zaman arasında, M3gan’ın potansiyel olarak ya Universal’ın onayıyla ya da hayranlarının kendi kostümlerini yapmasıyla ortaya çıkabileceği iki Onur ayı olacak. Bu öldürücü oyuncağın bir süreliğine queer kültürünün bir parçası olacağını söylemekle yetinelim ve filminin gösterime girmesi yaklaştıkça bu kesinlikle artacaktır.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7