bu Samsung Galaxy S23 Ultra, harika bir arka kamera dizisine sahip olabilir. Telefonun arkasında 200MP birincil kamera, 12MP Ultra geniş kamera, iki adet 10MP Telefoto kamera (biri 3x optik yakınlaştırma ve diğeri 10x optik yakınlaştırma) ve 100x dijital yakınlaştırma özelliği bulunacak. Ayın harika fotoğraflarını çekecek mi? Samsung, YouTube kısa videolarında dikey modda kaydedilen en son promosyonuyla bunu ima ediyor. tarafından görüntüleyebilirsiniz bu bağlantıya dokunarak.
Samsung’un mobil şefi TM Roh kısa bir süre önce şöyle yazdı: “İşte bu nedenle, profesyonel sınıf kamera sistemimiz Galaxy akıllı telefonlarımız arasında her türlü ışıkta en iyi fotoğraf ve videoları sunarak daha akıllı hale geliyor.” Bu yorumdan anladığımız, Samsung’un Nightography’sini ve Galaxy S23 Ultra’nın donatılacağı bildirilen 200MP ISOCELL HP2 sensörünü iyileştireceği. düşük ışıklı ortamlarda fotoğrafçılığı iyileştiren çeşitli özelliklere sahiptir.
Tanıtım videosu, “Epik geceler geliyor” yorumuna yer vererek, gelişmiş gece fotoğrafçılığına da işaret ediyor. Göre Samsung, “Gece Modu, karanlıkta bile canlı, yüksek düzeyde optimize edilmiş fotoğraflar çekmenizi sağlayan bir akıllı telefon özelliğidir. Bu, soluk, bulanık gece görüntüleri çekmekten kaçınabileceğiniz anlamına gelir.”

Samsung Galaxy S23 ve Galaxy S23+, 50MP Birincil kamera ve 12MP Ultra geniş kamera içeren aynı kamera kurulumunu paylaşacak. Her iki cihaz da 30x dijital yakınlaştırma sunacak ve bu, ayın harika görüntülerini yakalamak için yeterli olmayabilir.

Galaxy S23 ön siparişinizi şimdi ayırtın!

Galaxy S23 serisi 1 Şubat’ta tanıtılacak ve aynı gün ön siparişler alınacak. Telefonlar, 17 Şubat’ta Galaxy S23’ün 799,99 dolardan, Galaxy S23+’ın 999,99 dolardan ve üstü ve Galaxy S23 Ultra’nın 1.199,99 dolardan ve daha yukarı fiyatlarla piyasaya sürülmesiyle piyasaya sürülecek.

Uyumlu bir Galaxy ahizesinde Gece Modu’nu kullanmak için şu yönergeleri izleyin:

1. Galaxy akıllı telefonunuzdaki Kamera uygulamasını açın.
2. Diğer’e kaydırın ve Gece’ye dokunun.
3. Hazır olduğunuzda, fotoğrafınızı çekmek için Çek’e dokunun.
4. Resmi fotoğraf galerinizde görüntüleyin.telefon-1