Jason Momoa, 2018 filminde Aquaman olarak.

resim: Warner Bros./DC Çizgi Romanları

Jason Momoa’nın kalp hala DC denizlerine ait. içinde olup biten her şeye rağmen DC film manzarası, aktör yakın zamanda (ve cesurca) “her zaman Aquaman olacağını” ilan etti. Kimse oraya gelip sıçmıyor.

Haftanın başlarında, Momoa kullandı instagram yeni DC Films başkanlarıyla bir toplantısı olduğunu ortaya çıkarmak için Peter Safran ve James Gunn. Doğal olarak, toplantı herkesi konuşturdu ve anlaşılır bir şekilde ona soruldu. Çeşitlilik Sundance’de. Belgeselinin tanıtımını yaparken Derin yükseliş (anlatıyor), Momoa bundan sonra DC filmlerinde Aquaman’i oynamaya devam edeceğini doğruladı. 2016’dan beri yaşadığı bir rol. batman v süpermen, ve devam edecek Aquaman ve Kayıp Krallık, bu yıl için hala planlanıyor.

Gunn ve Safran, DC Films’in başına getirilmeden önce ve özellikle sonra, bu bir tür şey haline geldi. oyun hangi aktörlerin etrafta dolaştığını tahmin etmek için. Momoa şimdi Joaquin Phoenix, Robert Pattinson ve (belki) Margot Robbie gibi önümüzdeki birkaç yıl içinde çıkacak olan DC filmleriyle hala geleceği olan diğer aktörlerin arasına katılıyor. İlginç bir şekilde, Momoa sonunda Aquaman’den daha fazlası olabilir; son haftalarda kendisinin de bir parçası olduğu Lobo’yu oynayabileceğine dair söylentiler dolaştı. kendini beğenmiş hayran ve bir zamanlar 2010’larda geri dönmesi planlanıyordu. Durumun böyle olup olmadığını doğrulamadı, ancak yaşayabileceği konusunda dalga geçti. diğer DC karakterleri gelecekte. “Başka şeyler de çalabiliyorum. Komik, vahşi ve çekici olabilirim.”

Bazı aktörler geçmişte süper kahraman serilerinde birden fazla rol oynamıştır; örneğin, Alfre Woodard Kaptan Amerika: İç Savaş daha büyük ölçüde ortaya çıkmadan önce küçük bir karakter olarak Luke Kafesi Mariah Stokes olarak. Ancak Momoa’nın tekil, uyumlu bir evren olması gereken bir ortamda farklı roller üstlenmesi (ve bunların küçük karakterler olmayacağını makul bir şekilde tahmin edebilirsiniz!) Warner Bros.’a ilginç bir kırışıklık ekliyor. evren kendini sıralarken.

Aquaman ve Kayıp Krallık Noel Günü sinemalarda yayınlanacak. Kimin oynayacağına dair herhangi bir tahmininiz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız Savaşlarıve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7