Freenet’te şu anda sizin için çok ilginç bir anlaşma var. Burada Deutsche Telekom ağında ayda sadece 14,99 Euro karşılığında 20 GB veri hacmini güvence altına alabilirsiniz. Tarife teklifinin sizin için faydalı olup olmadığını tarife kontrolümüzde öğrenebilirsiniz.

Freenet, heyecan verici teklifler ve indirimli tarifelerle müşteri çekmesiyle tanınır. Şimdi yine o zaman ve D1 şebekesinde tam veri hacmi ile bir cep telefonu tarifesini güvence altına alabilirsiniz. Bu nedenle, kapsama alanı hakkında endişelenmenize gerek olmayan ucuz bir tarife arıyorsanız, aradığınızı bu teklifle zaten bulabilirsiniz.

Bahsedilen 20 GB veri hacmine ek olarak, Telekom’un 4G ağını güvensiz hale getirmek için maksimum 25 MBit/s kullanıyorsunuz. Ayrıca fiziksel bir SIM olmadan yapma ve bir eSIM başvurusu yapma seçeneğiniz de var. Tekliften yararlanmak istiyor, ancak hala mevcut sözleşmenize bağlı mısınız? Bu da sorun değil, çünkü dönem başlangıcını 31 Mart’a kadar erteleyebilir ve ancak o zaman tarifenin başlamasını sağlayabilirsiniz.

Freenet teklifi buna değer mi?

Başta da belirttiğimiz gibi bu fırsat için ayda 14,99 euro ödüyorsunuz. Ek olarak, aktivasyondan sonraki 30 gün içinde sağlayıcıya “AP ücretsiz” yazan bir SMS gönderirseniz Freenet’in bu durumda feragat ettiği bağlantı fiyatı gibi genellikle maliyetler vardır. En fazla iki çoklu kart kullanabilmeniz de alışılmadık bir durumdur. Bu, size veri hacmini iki cihaza kadar kullanma fırsatı verir, ancak bu, elbette dahil edilen hacmi ikiye katlamaz.

Freenet’e genel bakış

Karakteristik yeşil LTE 20GB
veri hacmi 20GB
Alman Telekom
Bant genişliği maksimum 25 MBit/s
5G hayır
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 14,99 avro
bağlantı fiyatı 39,99 Euro uygulanamaz
toplam tutar 359,76 Euro
teklif etmek

Minimum 24 aylık sürenin ardından teklif için 359,76 Euro ödersiniz. Özellikle doğrudan Telekom’a bakarsanız, nadiren bu kadar ucuz bir teklif bulacaksınız. Bununla birlikte, cep telefonu tarifesinin 25. aydan itibaren 36,99 EUR olduğunu unutmayın, bu nedenle ek maliyetlerden tasarruf etmek için zamanında iptal etmelisiniz.

Ayrıca Telekom’un 5G ağına erişiminiz de yok. Bununla birlikte, yeni mobil iletişim standardı henüz genel olarak mevcut olmadığından, bu birçok kişi için bir sorun olmamalıdır. Ayrıca, sadece 25 MBit/s hızında gezinirsiniz, bu da daha büyük filmleri veya oyunları hareketli kitaplara dönüştürür. Ancak bu, indirimli tarifelerin hayranları için yeni bir şey değil ve sakıncası yoksa teklif kesinlikle bir göz atmaya değer.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Bir indirim oranından faydalanıp faydalanmayacağınıza karar vermek için ağı mı kullanıyorsunuz yoksa sadece fiyata mı bakıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27