Çin Yeni Yılı kutladıktan hemen sonra, Geely yeni arabasının teaser’larını yayınladı. Ve resimler tasarımın tamamını göstermese de daha önce Geely ürün yelpazesinde böyle bir şeyin olmadığı formlardan anlaşılıyor.Görüntüler tamamen yeni farlar, yükseltilmiş bir kaput ve eğimli bir tavan gösteriyor, bu nedenle araca sedan değil fastback demek daha doğru.

Çin Yeni Yılı'nın ilk gününde Geely, tamamen yeni bir tasarıma sahip birinci sınıf sedanını duyurdu.  Üç santral alacak

Daha önce bir röportajda, Geely Başkan Yardımcısı Yang Xueliang zaten bu arabadan bahsetmişti. Özellikle, elektrik santralleri için üç seçeneğe sahip orta ve üst seviyelerin (şartlı olarak – işletme sınıfı ve lüks sınıf) kavşağında bir araba olacağını söyledi: tamamen elektrikli, geleneksel hibrit ve takılabilir hibrit. Arabanın seviyesi göz önüne alındığında, ikinci durumda güç rezervinin 1000 km’yi aşacağına şüphe yok. Aynı zamanda, bir röportajda Yang Xueliang yeni “tasarım dili” hakkında konuştu ve tanıtımlar bunu genel olarak iyi gösteriyor, ancak elbette daha fazla ayrıntı görmek isterim.

Çin Yeni Yılı'nın ilk gününde Geely, tamamen yeni bir tasarıma sahip birinci sınıf sedanını duyurdu.  Üç santral alacak

Tamamen elektrikli bir arabadan bahsetmediğimiz için, fastback’in Zeekr veya Geometry yerine kendi Geely markası altında sunulması muhtemeldir. Veritabanındaki arabanın maliyetinin 30 bin doları geçmesi ve BYD Han ve benzeri diğer arabalarla rekabet etmesi bekleniyor.genel-22