Görünüşe göre, Redfall’ın Avrupa lansman fiyatı çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve ucuza gelmiyor.

Arkane’nin Redfall ve deluxe sürümünün fiyatı, Twitter’da bilinen anlaşmaları sızdıran ‘Billbil-Kun’ tarafından sızdırıldı. bugün erken saatlerde. Bu sızıntıya aşina olmayanlar için, “Billbil-Kun” yeni PlayStation Plus ve Xbox Game Pass oyunlarını sızdırırken dikkat çekti.

Sızıntıya göre Redfall, Xbox Series X’te 79,99 Euro’ya çıkacak ve Deluxe Sürüm yükseltmesi 29,99 Euro’ya sunulacak – önceki Xbox oyun sürümlerine kıyasla oldukça yüksek bir fiyat. Tabii ki bu sadece Avrupa’daki fiyatlandırma ve oyunun diğer ülkelerdeki fiyatını henüz bilmiyoruz. Öte yandan, fiyatlar genellikle çok fazla farklılık göstermez.

Geçen yılın Ekim ayında, Xbox patronu Phil Spencer, yakın gelecekte fiyat artışlarının olabileceğine dair ipuçları vermişti. Bir noktada bazı şeylerin fiyatlarını yükseltmek zorunda kalacağımızı düşünüyorum ama bu tatile girerken fiyatları korumanın önemli olduğunu düşündük”, dedi Xbox patronu.

Redfall için kesin bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak son söylentiler oyunun bu Mayıs ayında çıkacağını gösteriyor ve Microsoft ve Bethesda’nın oyunun çıkış tarihini bu ayki Developers Showcase sırasında açıklayacak olması muhtemel.

Microsoft ve Bethesda’nın 2021’deki Xbox gösterimi sırasında duyurulan Redfall, ilk olarak 2022’de piyasaya sürülecekti ancak daha sonra 2023’e ertelendi.

Arkane’deki geliştirme ekibi geçen yılki gecikme duyurusu üzerine “Arkane Austin’de Redfall’un lansmanını ertelemeye karar verdik” diye yazmıştı. “Ekibin oyunu hayata geçirmek için daha fazla zamana ihtiyacı var. Devam eden desteğiniz için çok teşekkür ederiz. Redfall şimdiye kadarki en iddialı oyunumuz ve onu yakında sergilemek için sabırsızlanıyoruz.”

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twitter

genel-17